Studix – Стадікс / Вища освіта: Чехія

Вища освіта: Чехія

Освіта в ЧехіїЦю невелику мальовничу країну називають серцем Європи. Чехія  була і є в центрі історичних, культурних, політичних, економічних, промислових, наукових подій. Ця країна вабила до себе мудреців середньовіччя в минулому, та притягує потоки захопливих туристів і тепер.

Чеська освіта займає друге місце щодо популярності серед європейських студентів після Німеччини. І це не дивно, адже кожен тут може навчатися безкоштовно в топових ВУЗах, а англомовне навчання  коштує порівняно недорого. І це все на фоні відносно невисокого прожиткового мінімуму.

Колискою чеської та й європейської освіти є Карлів університет (також: Празький університет, чеськ. Univerzita Karlova v Praze, лат. Universitas Carolina, нім. Karls-Universitat zu Prag), що знаходиться в Празі. Це — найстаріший університет Чехії (заснований у 1347 році), був першим університетом у Священній Римській імперії, на слов’янських землях і в Центральній Європі загалом, один з найстаріших університетів у світі.

Великою популярністю користується також Чеський технічний університет (чеськ. Ceske vysoke uceni technicke; CVUT, ЧТУ), розташований у Празі. Цей ВНЗ має славні історичні традиції і ряд відомих випускників; один із найбільших вишів у країні.
Заснований у 1707 році університет є найстарішим технічним університетом Центральної Європи і найстарішим цивільним технічним вишом Європи вцілому. ЧТУ — один із найбільших університетів країни. Станом на 2008 рік тут навчалося 23 363 студентів.

Перелік відомих чеських ВНЗ достатньо великий. Поряд з державними університетами вже виросло ціле покоління приватних, рівень освіти в яких не поступається державним,а можливість отримання прикладних навиків навіть інколи облаштована на кращому рівні. Приватні ВНЗ дають можливість отримання хорошої освіти з, так званих, новітній спеціальностей: менеджмент, бізнес, туризм, дизайн etc.

Підготовчі курси

Навчання в Чехії для українцівДля того, щоб успішно скласти вступні іспити на безкоштовне навчання в державний університет Чехії, потрібно мати хорошу підготовку з профільних предметів, згідно європейської шкільної програми та володіти чеською мовою на рівні В2. Якісна підготовка можлива лише на території Чехії, саме тому при державних університетах  функціонують курси для іноземних студентів, де чеські викладачі готують їх до вступу. Такий курс може тривати 1 рік (рекомендовано для складних спеціальностей: медицина, технічна, економічна etc; та для абітурієнтів ВНЗ з високим конкурсом), можливий піврічний курс та прискорений тримісячний (для абітурієнтів приватних ВНЗ, для абітурієнтів на англомовне навчання).

Під час такого курсу абітурієнти не лише вивчають чеську мову, а й проходять процес легалізації шкільних освітніх документів – НОСТРИФІКАЦІЮ. Це доволі тривалий процес, і, як правило, представники підготовчих курсів надають інформаційно-консультаційну підтримку.

Група STUDIX вже багато років є партнером освітнього центру при державному університеті Яна Евангеліста Пуркіне в Усті-над-Лабем. Сам центр знаходиться в Празі та активно співпрацює в Чеським технічним університетом, Карловим університетом та іншими провідними ВНЗ. Наша робота це співвідношення ціни та якості, високий професіоналізм викладачів та турботливий персонал, що опікується нашими студентами.

Переваги чеської освіти («Студентський рай»)

Вартість навчання в Чехії

 • можливість безкоштовного навчання в державних університетах
 • недорога англомовна освіта
 • невисока вартість навчання в приватних ВНЗ
 • поєднання класичних та новітніх освітніх традицій
 • доступна процедура вступу
 • висока якість освіти
 • диплом чеських ВНЗ не лише визнається, а й високо цінується в Європі
 • різноманітні можливості міжнародного обміну студентів
 • можливість не лише підробітку, а й повноцінної роботи без шкоди навчанню
 • чудова перспектива отримати хорошу роботу та побудувати кар’єру в європейській компанії.

А також можливість проживання в одному з найгарніших міст Європи чи у мальовничій провінції, знайомство з величною історією та культурою. Одна година автобусом до Дрездену, півтори – до Відня, Берліна чи Парижу. Географічне розташування Чехії дає можливість безперешкодно подорожувати економними видами транспорту, а розвинута економіка забезпечує гарантію студентського заробітку. Секрет у тому, що роботодавці не сплачуть податок за працівника-студента. Сучасну Чехію часто називають «СТУДЕНТСЬКИМ РАЄМ».

Освіта в Чехії – перспективно, пізнавально, модно!

Також, Чехія пропонує привабливі можливості для дипломованих медиків.   Тут можна апробувати диплом, пройти інтернатуру та працевлаштуватися чи на території самої Чеської Республіки, чи в сусідніх Німеччині та Австрії.

Освіта в Чехії – перспективно, пізнавально, модно! УНІВЕРСИТЕТИ ЧЕХІЇ

Навчання в Польщі з Картою ПолякаОзнайомчі поїздки Освіта за кордономНавчання в ЄвропіОсвіта в ЄвропіОствіта в ПольщіОсвіта в Чехії  Навчання в ЧехіїЧеська освітаБезкоштовна освіта в Чехії

Також, Чехія пропонує привабливі можливості для дипломованих медиків.   Тут можна апробувати диплом, пройти інтернатуру та працевлаштуватися чи на території самої Чеської Республіки, чи в сусідніх Німеччині чи Австрії.

 • Підготовчі курси
 • Студентська віза
 • Чехія
Підготовчі курси

Річні підготовчі курси чеської мови призначені для випускників середніх шкіл та студентів, які хочуть поступити на безкоштовне навчання в державні університети Чехії. Наш партнерський Освітній центр  якісно та професійно проводить мовну підготовку іноземних студентів до вступу в чеські вузи. Перевага підготовки абітурієнтів полягає, насамперед в тому, що даний освітній проект є частиною стабільної та великої корпорації і розглядається, як візитна картка компанії.
Освітній центр співпрацює як з чеськими середніми школами і гімназіями , так і з вищими навчальними закладами, що дозволяє якісно навчити майбутніх студентів не тільки чеської мови , але й підготувати з профільних предметів , які будуть необхідні при майбутньому вступі.
Центр патронує своїх студентів і допомагає їм адаптуватися до самостійного життя в новій країні, організовує  культурну програму, консультує у вирішенні побутових проблем.
Для своїх курсів Центр використовує спеціально розроблену методику навчання іноземців чеської мови.
Існує кілька програм навчання : річна, піврічна і прискорена . Річний і семестровий курс організований у співпраці з Державним Університетом імені Яна Євангеліста Пуркине / Univerzita JP Purkyně ( UJEP ) і проходить в Празі і в Усті- над- Лабем . Дані курси розроблені провідними фахівцями UJEP і розраховані на вступників до державних ВНЗ Чехії на безкоштовну форму навчання і приватні ВНЗ Чеської Республіки на платну форму навчання.
Річний курс триває з жовтня по червень і складається з двох семестрів. У першому семестрі головний акцент робиться на вивчення чеської мови , а в літньому семестрі робиться наголос на підготовку з профільних предметів , необхідних для вступу на обрану спеціальність.

 

Список навчальних закладів

Fatal error: Uncaught Error: Too few arguments to function apply_filters(), 1 passed in /home2/studixeu/domains/studix.eu/wp-content/themes/studix/single-tabs.php on line 182 and exactly 2 expected
in /home2/studixeu/domains/studix.eu/wp-includes/plugin.php on line 165

Call stack:

 1. apply_filters()
  wp-content/themes/studix/single-tabs.php:182
 2. require()
  wp-includes/template.php:772
 3. load_template()
  wp-includes/template.php:716
 4. locate_template()
  wp-includes/general-template.php:204
 5. get_template_part()
  wp-content/themes/studix/page-tabs.php:10
 6. include()
  wp-includes/template-loader.php:106
 7. require_once()
  wp-blog-header.php:19
 8. require()
  index.php:17

Query Monitor

WordPress › Помилка