Studix – Стадікс / Освіта в Чехії

Освіта в Чехії

Освіта в ЧехіїЦю невелику мальовничу країну називають серцем Європи. Чехія завжди була в центрі історичних, культурних, політичних та наукових подій. Ця країна вабила до себе мудреців середньовіччя в минулому, та притягує потоки захопливих туристів і тепер, адже Чехія й досі в центрі уваги та центрі подій: політичних, економічних, промислових, освітніх і т.д.

Чеська освіта займає друге місце щодо популярності серед європейських студентів після Німеччини. І це не дивно, адже кожен тут може навчатися безкоштовно в топових ВУЗах, а англомовне навчання  коштує порівняно недорого. І це все на фоні відносно невисокого прожиткового мінімуму.

Колискою чеської та й європейської освіти є Карлів університет (також: Празький університет, чеськ. Univerzita Karlova v Praze, лат. Universitas Carolina, нім. Karls-Universitat zu Prag), що знаходиться в Празі. Це — найстаріший університет у Чехії (заснований у 1347 році), був першим університетом у Священній Римській імперії, на слов’янських землях і в Центральній Європі загалом, один з найстаріших університетів у світі.

Великою популярністю користується також Чеський технічний університет (чеськ. Ceske vysoke uceni technicke; CVUT, ЧТУ), розташований у Празі, цей ВНЗ має славні історичні традиції і шерег відомих випускників; один із найбільших вишів у країні.
Заснований у 1707 році університет є, таким чином, найстарішим технічним університетом Центральної Європи і найстарішим цивільним технічним вишом Європи в цілому. ЧТУ — один із найбільших університетів країни. Станом на 2008 рік тут навчалося 23 363 студентів.

Перелік відомих чеських ВНЗ достатньо великий. Поряд з державними університетами вже виросло ціле покоління приватних, рівень освіти в яких не поступається державним,а можливість отримання прикладних навиків навіть інколи облаштована на кращому рівні. Приватні ВНЗ дають можливість отримання хорошої освіти з так званих новітній спеціальностей: менеджмент, бізнес, туризм, дизайн etc.

Підготовчі курси

Навчання в Чехії для українцівДля того, щоб успішно скласти вступні іспити на безкоштовне навчання в державний університет потрібно мати хорошу підготовку з профільних предметів, згідно європейської шкільної програми та володіти чеською мовою на рівні В2. Якісна підготовка можлива лише на території Чехії, саме тому при державних університетах  створюються курси для іноземних студентів, де чеські викладачі готують студентів до вступу. Такий курс може тривати 1 рік ( рекомендовано для складних спеціальностей: медицина, технічна, економічна etc; та для абітурієнтів ВНЗ високим конкурсом), можливий піврічний курс та прискорений трьохмісячний ( для абітурієнтів приватних ВНЗ, для абітурієнтів на англомовне навчання).

Під час такого курсу абітурієнти не лише отримують знання, а й проходять процес легалізації шкільних освітніх документів – НОСТРИФІКАЦІЮ. Це доволі тривалий процес, і, як правило, представники підготовчих курсів надають інформаційну та супроводжувальну підтримку.

Група STUDIX співпрацює з навчальним центром ASSOTIATION при державному університеті Яна Евангеліста Пуркіне в Усті-над-Лабем. Сам центр знаходиться в Празі та активно співпрацює в Чеським технічним університетом, Карловим університетом та іншими провідними ВНЗ. Співвідношення ціни та якості, високий професіоналізм викладачів та турботливий персонал, що опікується нашими студентами, –  вичерпні аргументи на користь ASSOTIATION.

Переваги чеської освіти («Студентський рай»)

Вартість навчання в Чехії

 • можливість безкоштовного навчання в державних університетах
 • недорога англомовна освіта
 • невисока вартість навчання в приватних ВНЗ
 • поєднання класичних та новітніх освітніх традицій
 • доступна процедура вступу
 • висока якість освіти
 • диплом чеських ВНЗ не лише визнається, а й високо цінується в Європі
 • різноманітні можливості міжнародного обміну студентів
 • можливість не лише підробітку, а й повноцінної роботи без школи навчанню
 • чудова перспектива отримати хорошу роботу та побудувати кар’єру в європейській компанії

А також можливість проживання в одному з найгарніших міст Європи чи у мальовничій провінції, знайомство з величною історією та культурою. Одна година автобусом до Дрездену, півтори – до Відня, Берліна чи Парижу. Географічне розташування Чехії дає можливість безперешкодно подорожувати економними видами транспорту, а розвинута економіка забезпечує гарантію студентського заробітку. Секрет у тому, що роботодавці не сплачуть податок та працівника-студента. Сучасну Чехію часто називають «СТУДЕНТСЬКИМ РАЄМ».

Освіта в Чехії – перспективно, пізнавально, модно!

Також, Чехія пропонує привабливі можливості для дипломованих медиків.   Тут можна апробувати диплом, пройти інтернатуру та працевлаштуватися чи на території самої Чеської Республіки, чи в сусідніх Німеччині чи Австрії.

Освіта в Чехії – перспективно, пізнавально, модно! УНІВЕРСИТЕТИ ЧЕХІЇ

Навчання в Польщі з Картою ПолякаОзнайомчі поїздки Освіта за кордономНавчання в ЄвропіОсвіта в ЄвропіОствіта в ПольщіОсвіта в Чехії  Навчання в ЧехіїЧеська освітаБезкоштовна освіта в Чехії

Також, Чехія пропонує привабливі можливості для дипломованих медиків.   Тут можна апробувати диплом, пройти інтернатуру та працевлаштуватися чи на території самої Чеської Республіки, чи в сусідніх Німеччині чи Австрії.

 • Підготовчи курси ASSOSIATION
 • Студентська віза
 • Чехія
Підготовчи курси ASSOSIATION

Освітній центр ASSOSIATION ( ОЦ ASSOSIATION ) створений у зв’язку з популярністю здобуття вищої освіти в Чехії і високим попитом на якісну мовну підготовку іноземних студентів до вступу в чеські вузи. Перевага підготовки абітурієнтів в ОЦ ASSOSIATION полягає в першу чергу в тому, що даний освітній проект є частиною стабільної та великої корпорації і розглядається, як візитна картка компанії.
ОЦ ASSOSIATION щільно співпрацює як з чеськими середніми школами і гімназіями , так і з вищими навчальними закладами , що дозволяє якісно навчити майбутніх студентів не тільки чеської мови , але й підготувати з профільних предметів , які будуть необхідні при подальшому надходженні .
Центр патронує своїх абітурієнтів і допомагає їм адаптуватися до самостійного життя в новій країні , за допомогою культурної програми та щоденної допомоги та консультацій у вирішенні побутових проблем.
ОЦ ASSOSIATION уклав договір про співпрацю з Педагогічним факультетом Університету Яна Пуркине в Усті- над- Лабем , який розробляє і контролює навчальний процес і методологію навчання. Для своїх курсів Центр використовує спеціально розроблену методику навчання іноземців чеської мови .
Існує кілька програм навчання : річна , піврічна і прискорена . Річний і семестровий курс організований у співпраці з Державним Університетом імені Яна Євангеліста Пуркине / Univerzita JP Purkyně ( UJEP ) і проходить в Празі і в Усті- над- Лабем . Дані курси розроблені провідними фахівцями UJEP і розраховані на вступників до державних ВНЗ Чехії на безкоштовну форму навчання і приватні ВНЗ Чеської Республіки на платну форму навчання.
Річний курс триває з жовтня по червень і складається з двох семестрів. У першому семестрі головний акцент робиться на вивчення чеської мови , а в літньому семестрі робиться наголос на підготовку з профільних предметів , необхідним для вступу на обрану спеціальність.

 

Список навчальних закладів