Studix – Стадікс / Навчання в Польщі / Магістратура в Польщі

Магістратура в Польщі

Магістратура в Польщі: особливості вступу

Магістратура в ПольщіВиша освіта відіграє важливу роль в житті людини, адже отримані знання, досвід, а також авторитетність і статусність диплому допомагають випускникам будувати успішну професійну кар’єру і досягати вражаючих вершин в майбутньому.

В наш час амбітні молоді люди прагнуть отримати вищу освіту за кордоном, оскільки бачать у цьому великі перспективи. Особливою популярністю користуються ВНЗ Польщі, тому з кожним роком студентів, які хочуть закінчити магістратуру в Польщі, стає все більше.

Одним з напрямків нашої професійної діяльності, що користується попитом,  є допомога в організації вступу на магістартуру в Польщі. Наші послуги актуальні для студентів, які отримали ступінь Бакалавра і планують вступити на магістратуру в Польщі, а також для випускників, які намагаються отримати другу вищу освіту за кордоном.

Стадікс – українська філія польської освітньої компанії “Euro Edu Group Studix.eu sp. z o.o.”,  офіційного оператора освітнього ринку Польщі. У нас є всі повноваження і позитивний досвід організації вступу в рейтингові та авторитетні польські ВНЗ. Ми беремо до уваги всі побажання і можливості наших клієнтів і підбираємо найпривабливіші варіанти вступу на магістратуру, вибираємо певну стратегію і допомагаємо в досягненні цілей.

Магістратура в Польщі: головні переваги

Для амбітних, розумних, талановитих молодих людей навчання в магістратурі в Польщі є ключем для респектабельного та успішного майтутнього. Які ж головні переваги такої освіти?

 • Магістратура в Польщі для українцівНавчання в Польщі на магістратурі відкриває перед студентом безліч широких можливостей щодо подальшого працевлаштування. ВНЗ Польщі користуються великим авторитетом на міжнародному ринку праці.
 • Магістратура в Польщі приваблива для українських студентів завдяки високому рівню освітніх програм.
 • Кожен випускник, який отримав ступінь магістра в польському ВНЗ, може розраховувати на повну свободу вибору того, в якій країні і в якій компанії починати свій кар’єрний шлях. Це може бути і рідна Україна, і Польща й інша європейська країна.
 • Однією з головних переваг отримання диплома магістра в Польщі є те, що університети не вимагають прив’язки спеціальності до диплому бакалавра. Це означає, що український студент зможе вибрати для себе той напрямок навчання,  до якого лежить душа.
 • Диплом магістра, отриманий в Польщі, високо цінується і в Україні, і в країнах Європи, і навіть в Америці.
 • Навчання відбувається як на польській, так і на англійській мові.

Хто може вступити на магістратуру?

Ми знаємо безліч варіантів вступу на магістратуру в Польщу і готові підібрати для Вас найкращий шлях.  Ви можете претендувати на вступ на безкоштовній, платній і дофінансованій основі. Вступати може будь-який студент з дипломом бакалавра, з Картою Поляка чи без неї.

У кожного ВНЗ свої вимоги до абітурієнтів і особливості вступу, про які ми обов’язково розкажемо під час ососбистої консультації. До кожного свого клієнта ми підходимо індивідуально, забезпечуємо компетентне консультування і комплексний супровід  на всіх етапах вступу:

 • Вибір ВНЗ
 • Збір документів, легалізація
 • Електронна реєстрація
 • Подання документів в приймальну комісію
 • Організація співбесід по скайпу
 • Отримання свідоцтва про зарахування
 • Резервація гуртожитку
 • Візова підтримка
 • Трансфер в місто навчання
 • Допомога куратора в перші дні
 • Інфораційна підтримка протягом першого року

Навчання в Польщі магістратураМи представляємо інтереси наших студентів у приймальній комісії, наша програма вступу «під ключ» передбачає сервіс, де участь Клієнта зводиться до мінімуму.

У всіх ВНЗ Польщі діє Болонська система освіти, яка передбачає три роки для отримання ступеня бакалавра, два роки виділено для проходження магістратури, півтора роки для магістрів-інженерів.

Магістратура в Польщі для українців можлива тільки при наявності ступеня Бакалавра (не має значення чи отриманий диплом в Україні, чи в Польщі). У кожного ВНЗ є свої вимоги до рівня польської мови.

Багато університетів організовують для вступників курси польської мови перед початком навчання, деякі – під час першого курсу, що дозволяє досягти високого рівня знань. Для студентів, які обрали навчання англійською, необхідно представити міжнародний мовний сертифікат.

Яка вартість освіти в Польщі?

Вартість вищої освіти в Польщі різна. Ціни стартують від 1000 Євро в рік і вище. Вартість навчання в Польщі на магістратурі залежить від багатьох факторів: вибраного ВНЗ, міста, спеціалізації, факультету, особистих потреб студента.

Звичайно, можна спробувати і вступити на навчання і на безкоштовній основі, але для цього повинні бути високі результати, бо конкурс завжди високий. Доступнішим є вступ на магістратуру в Польщу на платну форму.

Про всі особливості вступу можна взнати під час індивідуальної консультації у наших спеціалістів.

СТАДІКС – експерт у питаннях вступу на Магістратуру в університети Польщі

Ціна на навчання в Польщі магістратураДля багатьох молодих українців навчання в Польщі є чітко усвідомленою метою.

Чому зацікавлені студенти звертаються саме до нас? За роки професійної діяльності ми зарекомендували себе найкращим чином  на українському ринку освітніх послуг, показали прекрасні результати в роботі. Ми працюємо зі всіма без винятку ВНЗ Польщі, куди можуть вступати на магістратуру студенти з України. Ми беремося за вступ на такі складні напрямки як фізико-інженерні, авіаційні, технічні.

У нас індивідуальний підхід до кожного клієта. Ми складаємо список потенційних університетів на основі інформації, побажань, мети Клієнта. Детально описуємо процедуру вступу, допомагаємо з підготовкою до конкурсу, одним словом, робимо все, щоб наш Клієнт  вступив на магістратуру.

В залежності від уподобань, можливостей і побажань Клієнта, ми підбираємо комфортну стратегію вступу на магістратуру і забезпечуємо впевненість в процесі реалізації завдань.

Список навчальних закладів