Studix – Стадікс / Освіта в Словаччині

Освіта в Словаччині

Освіта в Словаччині приваблює багатьох українців, адже в цій невеликій і гарній країні відкриваються чудові перспективи для працевлаштування та побудови кар’єри. Словацька мова нескладний для вивчення, оскільки належить до слов’янської групи, тому адаптація в країні проходить досить швидко. Процедура вступу достатньо проста, якщо знати всі нюанси. Studix.eu надає професійну допомогу в вступі до навчальних закладів Словаччини. У нас можна отримати повний комплекс консультаційних та організаційних послуг.

Переваги навчання в Словаччині

Навчання в Словаччині для українців відкриває багато можливостей, має масу плюсів. Що вам дасть навчання тут? Освіта в Словаччині
 • Отримати диплом, який визнається у всіх країнах Євросоюзу, а також в США, Канаді, Австралії та інших розвинених країнах.
 • Освіта в ВНЗ Словаччини на словацькій мові є повністю БЕЗКОШТОВНА
 • Безкоштовно навчатися в гімназії або спеціальній школі, а також в університеті (при навчанні на словацькому в державному навчальному заклад).
 • Проживати в європейській державі, де зафіксовано найнижчий рівень злочинності серед держав ЄС.
 • Витрачати мінімум грошей на життя, в порівнянні з іншими європейськими країнами (на місяць проживання в Словаччині вистачає 250 євро).
 • Підробляти в процесі навчання без шкоди для навчання.
 • Отримувати стипендію за гарне навчання від 250 євро.
 • Подорожувати по європейським країнам і безкоштовно користуватися залізничним транспортом.
 • Отримати посвідку на постійне місце проживання, який передбачений для кожного іноземного студента.
Здобути освіту в Словаччині для українців більш ніж реально, адже в цій країні навчальні заклади заохочуються державою за навчання іноземних студентів.

Середня освіта в Словаччині

У Словаччині українець має можливість безкоштовно навчатися в державних навчальних закладах – гімназіях і спеціальних середніх школах. Навчання в гімназії орієнтована на підготовку учнів для подальшого вступу до університетів, а спеціальні середні школи – це аналоги наших технікумів. Після закінчення середньої школи теж можна вступити до ВНЗ, а можна відразу працювати по освоєної спеціальності. За відгуками про освіту в Словаччині українців, після освоєння професії в місцевих середніх навчальних закладах можна без особливих труднощів влаштуватися на роботу.
У приватних школах вартість навчання в Словаччині для українців коливається. Ціна може складати 30-1000 євро в місяць, в залежності від навчального закладу.
Пропонуємо повний спектр послуг допомоги при вступі, а також надаємо місцевих опкунів, що стануть надійною опороую неповнолітнім учням в іноземній державі.

Вища освіта в Словаччині

Відгуки про навчання в Словаччині наших клієнтів говорять про те, що в цій країні можна отримати відмінну вищу освіту, яка відповідає стандартам ЄС. Багато місцевих університетів мають високі міжнародні рейтинги. Також, за відгуками про навчання в Словаччині, тут мінімум загальноосвітніх предметів, ухил робиться на предмети за фахом. Навчальних годин за програмами навчання в словацьких ВНЗ менше, ніж в українських, тому студенти мають можливість підробляти без шкоди для навчання.
Вищу освіту словацькою мовою кожен може отримати безкоштовно. Але це стосується державних ВНЗ, в приватних університетах вартість навчання в Словаччині складає від 500 євро (при навчанні на словацькому) і від 3000 євро (при навчанні на інших мовах – доступні англійська, французька, німецька).
Всього в Словаччині понад тридцять університетів. Найпопулярніші – Словацька технічний, Університет Коменського, Жилінський університет. У місцевих ВНЗ ви можете отримати 3 рівня освіти відповідно до принципів Болонської системи:
 • Бакалаврат. Навчання триває 3 роки, студент отримує ступінь бакалавра.
 • Магістра. Навчання триває 2 роки, студент отримує ступінь магістра або інженера.
 • Докторантура. Навчання триває 3-4 роки, студент отримує ступінь доктора (PhD).
Громадяни України мають можливість вступити в словацький університет на бакалаврат, маючи атестат про повну загальну середню освіту, отриманий в рідній країні. Також українці можуть отримати освіту в Словаччині на магістратурі, закінчивши бакалаврат в Україні. Studix.eu надасть консультаційну допомогу і підтримку в усіх організаційних питаннях, пов’язаних з процесом вступу.

Університети Словаччини: підготовка до вступу. Навчання в Словаччині з групою Studix.eu

Навчання в Словаччині StudixПодати документи до обраних вами університети можна тільки платно, і у кожного навчального закладу свої терміни подачі. Вартість однієї заявки – від 20 євро. Можна подавати кілька заявок в різні навчальні заклади, на різні факультети.
Для деяких спеціальностей не потрібно складати іспити під час вступу – студентів зараховують на підставі результатів атестата або диплома про присвоєння ступеня бакалавра. Це також залежить від університету. Для інших спеціальностей необхідно здавати іспит і проходити співбесіду, наприклад, в медичних університетах. Багато абітурієнтів “страхують” себе і подають заявки як до ВНЗ, де потрібно здавати іспит, так і в університети, у яких немає такої вимоги. Це збільшує їх шанси вступити до вищого навчального закладу Словаччини.
Важливо знати словацьку мову на досить високому рівні, оскільки навчання проходить в основному на словацькому. Якщо ви хочете проходити навчання в Словаччині англійською, вам потрібно буде платити за навчання близько 3000 євро на рік. Але вивчити словацьку цілком реально, тим більше в країні є спеціальні підготовчі центри. Там можна не тільки вивчити мову і підготуватися до вступу, а й адаптуватися до місцевих звичаїв, отримувати консультації з побутових питань. У Studix.eu є партнери в Словаччині – мовні школи, що пропонують річні, піврічні, та одно та двомісячні курси мови.
Деякі університети перед початком навчання проводять інтенсивні заняття з словацької мови, призначені спеціально для іноземних студентів. Це безкоштовно, при цьому студент проживає в місцевому гуртожитку. Але про таку можливість потрібно дізнаватися заздалегідь.
Хочете отримати освіту в Словаччині для українців або відправити на навчання дитини після 9 класу? З Studix.eu процес надходження буде набагато простіше. Ми станемо вашим надійним помічником при вступі до обраного вами навчальний заклад Словаччини.
Будемо раді допомогти Вам у виборі та бачити Вас серед наших клієнтів!
+380630772775
+380987323774
+380994529077
studix.eu@gmail.com
studix.edu@gmail.com
ukraina@studix.eu

Список навчальних закладів