Studix – Стадікс / Навчання в Польщі / Безкоштовне навчання в Польщі

Безкоштовне навчання в Польщі

Європейська освітня група Стадікс – Ваш персональний помічник в процесі організації безкоштовного навчання в Польщі.

Безкоштовне навчання в Польщі – бажана мета для багатьох українських студентів, яку ми можемо грамотно та компетентно реалізувати. Безкоштовна освіта в Польщі відкриває молодим людям широкі можливості для побудови своєї майбутньої кар’єри. Найголовнішим аргументом на користь вибору польського ВНЗ є високий рівень вищої освіти, модернізована програма навчання, диплом міжнародного зразка і, звичайно, можливість навчатися безкоштовно.

Європейська освітня група Стадікс – експерт у сфері послуг з організації навчання за кордоном. Особливим напрямком нашої професійної діяльності, що користується великим попитом, є організація безкоштовного навчання в Польщі для українців. Головний офіс польської освітньої компанії “Euro Edu Group Studix.eu sp. z o.o.” розташований в місті Жешув, українська філія – у Львові, представництва – в Києві, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі. Вже другий рік успішно працюють білоруські представництва в Мінську і Світлогорську. Наша компнія – офіційний оператор освітнього ринку в Польщі. Ми представляє інтереси польських університетів, ліцеїв і технікумів на пострадянському ринку освіти.

До нас звертаються за допомогою випускники, абітурієнти, студенти, які хочуть безкоштовно навчатися в Польщі і отримати диплом міжнародного рівня.

СТАДІКС відкриває своїм клієнтам доступ до всіх можливих варіантів безкоштовного навчання в Польщі. Ми забезпечуємо повноцінну інформаційну підтримку в процесі вступу та адаптаційну підтримку в перший рік навчання.

Безкоштовне навчання в Польщі – не міф, а реальність

Безкоштовне навчання в Польщі для українців без Карти поляка – це не міф, а реальність, яка зовсім близько. Існують різні варіанти для вступу у ВНЗ Польщі на безкоштовній основі і можливості безкоштовного навчання зростають з кожним роком. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб підібрати для своїх студентів найкращий варіант навчання, який буде відповідати усім побажанням, вимогам, можливостям та амбіціям клієнта.

АКТУАЛЬНІ ВАРІАНТИ НАВЧАННЯ В ПОЛЬЩІ:

 • Безкоштовне навчання в державних ВНЗ згідно Карти поляка
 • Безкоштовне навчання в державних ВНЗ для власників державного сертифікату володіння польською мовою рівень С1
 • Безкоштовні програми, які ініціюють самі університети (Варшавські політехніка, Силезький університет, Лодзька політехніка, Університет Марії-Кюрі Склодовської)
 • Програми ЄС (з повним чи частковим фінансуванням)
 • Платне навчання

В залежності від побажань і запиту клієнта, ми можемо надати послуги як елементарного консультування, часткової підготовки документів, так і до повноцінної організації вступу «під ключ» (доступні пакети «Економ», «Комфорт», «VIP»).

Щорічно наша компанія організовує ознайомчі тури у ВНЗ Польщі, під час яких абітурієнти і студенти мають можливість знайти відповіді на всі питання щодо специфіки навчання в Польщі і вибрати для себе найкращий варіант.

 • При укладенні договору з нашою компанією кожен клієнт отримує високоякісні послуги.
 • В максимально короткі терміни ми допомагаємо визначитися з навчальним закладом.
 • Ми подаємо докумументи і проводимо вступну кампанію.
 • Забезпечуємо візову підтримку, трансфер.
 • Враховуємо всі деталі для забезпечення комфортного навчання в Польщі (проживання, харчування, комунікація, адаптаційна підтримка).
 • Забезпечуємо компетентну інформаційну підтримку у всіх питаннях вступу та навчання.
 • Стадікс забезпечує мовні та підготовчі курси, які позитивно впливають на результат вступу.
 • Вибираємо максимально комфортну стратегію вступу і реалізовуємо її найкращим чином.

*Наша компанія занє всі можливі варіанти безкоштовного вступу у ВНЗ Польщі, про які ми розкажемо Вам під час особистої консультації.

Чому варто звернутися саме до нас?

Багато молодих людей активно цікавляться питанням: «Як отримати вищу освіту в Польщі?».

Насправді, існує безліч варіантів, але розібратися в цьому питанні самостійно, своїми силами – не так легко, як здається. В інтернеті представлено багато спірної, суперечливої  інформації, в якій легко заплутатися і загубитися.

Наша компанія спеціалізується на організації всіх процесів вступу в польські навчальні заклади – університети, технікуми, ліцеї, коледжі. Ми допомагаємо отримати як середню освіту, так і ступені Бакалавра, Магістра на платній, безкоштовній і дофінансованій основі. У нас налагоджені контакти зі всіма авторитетними ВНЗ Польщі, ми занємо все про нюанси  вступу і готові допомогти у виборі правильного шляху.

Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені в якості консультування і допомоги у зборі та поданні документів. Ми допоможемо зі всма питаннями вступу і підтримки в юажанні зробити глобальний крок на шляху до щасливого майбутнього.

Комплексні послуги, які ми надаємо своїм клієнтам:

 • Компетентне консультування щодо безкоштовного навчання в Польщі для українців, представлення інтересів клієнта в процесі вступу у ВНЗ.
 • Індивідуальний підхід до вибору ВНЗ.
 • Збір необхідних документів, візова підтримка, організація комфортних умов проживання.
 • Реєстрація в ERK системах, допомога у здійсненні офіційних внесків університетів.
 • Допомога в підготовці до вступних іспитів та онлайн співбесід.
 • Трансфер, адаптаційна підтримка студента.

Ми допомагаємо в організації безкоштовного навчання для українців у Польщі, забезпечуючи високий рівень рекрутингових та рекрутаційних послуг. Вища освіта, здобута в Польщі, відкриває випускнику широкі можливості і перспективи. У кожного ВНЗ існує ряд вимог до українських абітурієнтів.

Існує думка, що безкоштовно вчитися в Польщі можна лише при наявності Карти поляка, але, запевняємо Вас, що навіть без Карти поляка, можна вступити на безкоштовне навчання в Польщі. Для цього треба мати високий бал атестату, подати необхідні документи, успішно скласти іспити та пройти конкурсний відбір, співбесіду.

Уклавши договір з нашою компанією, студент може розраховувати на офіціність роботи і професійну підтримку на кожному етапі вступу. Окрім цього, ми забезпечуємо інформаційний та адаптаційний супровід студента після зарахування до ВНЗ і в процесі навчання.

Ми знаємо відповідь на таке затребуване питання: «Як отримати безкоштовну освіту в Польщі?».

Звертайтеся до нас і ми допоможемо Вам вибрати правильний шлях і забезпечимо компетентний супровід на шляху до заповітної мети.