Studix – Стадікс / Середня освіта в Польщі / Морський технікум в м. Дарлово

Морський технікум в м. Дарлово

Об’єднання морських шкіл в місті Дарлово є першим закладом з морською спеціалізацією в країні, що з’явився ще в 1947 році. На сьогодні існує ще два інші такого ж профілю, але саме Дарлівська школа вважається найкращою. Місто Дарлово – курортне і портове місто в Польщі на Балтійському морі. Тому ви будете навчатися в мальовничому портовому містечку, проходити практику не тільки на симуляторі, але і на справжньому кораблі, заїжджаючи в великі європейські порти, знаходити  друзів з усього світу і отримувати корисні знання собі на втіху!

Обєднання морських шкіл в місті Дарлово має у свої структурі морський технікум та загальноосвітній ліцей.

Технікум пропонує українцям та білорусам  безкоштовну освіту за  СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ:

 • Технік механік кораблів
 • Технік морської навігації
 • Технік логістики
 • Технік готельної справи

Загальноосвітній ліцей пропонує такі класи:

 • Гуманітарно-медійний
 • Природничих наук
 • Спеціальний вітрильний клас

 • ІНФОРМАЦІЯ
 • СПЕЦІАЛЬНОСТІ
 • ВСТУП/ОПЛАТА/ОПІКА
 • Фото\Відео
ІНФОРМАЦІЯ

Морський технікум в Дарлово в Польщі – найкраще місце для навчання. Тільки уявіть: ви вчитеся в мальовничому портовому містечку, проходите практику не тільки на симуляторі, але і на справжньому кораблі, заїжджаючи в великі європейські порти, маєте друзів з усього світу і отримуєте корисні знання собі на втіху! Хіба це не мрія? Пора її неодмінно здійснити!

Цей польський технікум є першим закладом з морською спеціалізацією в країні, що з’явився ще в 1947 році і вважається кращим у даній сфері. Такий статус впевнено доводять його головні переваги:

 1. Технікум має сертифікат якості освіти, завдяки якому у випускників з’являється значно більше можливостей престижного працевлаштування. Також документ доводить високий рівень і якість навчання.
 2. Морський технікум  в місті  Дарлово має власний корабель, на якому учні проходять обов’язкову практику. Вони відправляються в плавання і заходять у великі європейські порти в Данії, Німеччині та Швеції. Ті, хто має хороші оцінки і значні досягнення в навчанні, можуть проходити практику в сонячній Іспанії або Португалії.

Крім власного корабля, даний заклад має сучасне обладнання та спеціальні симулятори для успішного і ненудного навчання. Є яхти, човни всіх різновидів, облаштовані майстерні і лабораторії, необхідні навігатори та інші пристрої.

Всю отриману теорію учні відразу ж закріплюють на практиці, що забезпечує ефективне застосування знань безпосередньо на роботі. Крім того, Морський технікум в Польщі дає можливість студентам розвивати не тільки свої професійні здібності, а й додаткові навички в спорті, інформатиці, музиці і, навіть, у вітрильному спорті.

 1. В технікумі вивчають дві іноземні мови: англійську, а також іспанську або німецьку на вибір. Українці, звичайно, будуть освоювати три мови, якщо враховувати польську, на якій викладаються всі предмети. Це передбачено для вільної комунікації з іноземцями. До того ж, знання декількох  мов відкриває двері для роботи в країнах ЄС і США.
 2. Навчання в Морському технікумі в Дарлово – безкоштовне! Гуртожиток знаходиться в п’яти хвилинах ходьби від головного корпусу. У ньому можна жити в три- або чотиримісних кімнатах. У гуртожитку є спортивний зал, їдальня, яка надає триразове харчування (оплачується окремо), кухня, на якій можна готувати самостійно, окремі кімнати науки і навіть є інтернет! Умови максимально комфортні. І ще один плюс – форма (мундир) видається безкоштовно.

Школа співпрацює з Центром Підготовки Військово-морського Флоту в Ustce, Інститутом Метеорології і Водної Економіки в Гдині, Морською Академією в Щеціні.

Зважаючи на усі  вище описані переваги Морського технікуму в місті Дарлово, навчання тут буде вашим кращим вибором! Не втрачайте можливості отримати цікаву професію, безцінні знання і неймовірні враження від навчання і практики!