Про компанію STUD!X

STUDIX.eu – офіційний представник польських ВНЗ

EuroEduGroup Studix.eu sp. z o.o. (NIP 5170381340, REGON 367055979) – польський освітній оператор, що відкрив своє перше представництво в Україні у 2013 році. Вже наступного року, крім головного освітнього бюро у м. Львові, активно запрацювали офіси в Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі. На сьогодні загалом в Україні працює 12 офіційних представників компанії Studix.eu та 8 агентів в різних містах України, а також в Білорусі: в Мінську, Світлогорську, Гродно.
Мета компанії – представлення  в Україні вищої та середньої освіти за кордоном та надання допоміжних послуг у сфері освіти за європейськими стандартами. Наша команда у повному складі регулярно проходить навчання на базі польського офісу, бере участь у тренінгах при ВНЗ, ми постійно відвідуємо університети та школи Польщі, Чехії, Словаччини, Австрії та Німеччини.

Чому варто обрати саме Studix.eu:

 • Понад 2500 задоволених Клієнтів, які залишають реальні відгуки про нашу роботу в мережі інтренет
 • Вища та середня освіта в Польщі – наш провідний напрям, і ми сміливо називаємо себе лідерами ринку! Безкоштовна освіта, дофінансовані програми, платне навчання, вступ з Картою Поляка, бюджетні технікуми та елітні ліцеї, вступ «під ключ», VIP обслуговування та економ пакет –  наші пропозиції та послуги адаптовані під кожного Клієнта!
 • Безкоштовна освіта в Словаччині, Чехії, Австрії та Німеччині – ми пропонуємо фаховий менеджерський супровід, візову підтримку, вичерпні консультації та надійну приймаючу сторону
 • Апробація лікарських дипломів в Чехії – десятки наших Клієнтів вже практикуючі лікарі в ЄС!
 • Вища освіта за кордоном: Європейська освітня група Studix.eu сьогодні офіційно представляє понад 150 ВНЗ, крім того наші фахівці можуть надати фахову підтримку при вступі у будь-який університет на вибір Клієнта.
 • Середня освіта за кордоном: ми представляємо найбільшу в Україні освітню пропозицію технікумів та ліцеїв Польщі, надаємо послуги вступу після 9 класу у середньоосвітні навчальні заклади Словаччини та Чехії
 • EuroEduGroup Studix.eu sp. z o.o. єдина польська освітня компанія, що надає послуги в Україні та офіційно співпрацює з Польсько-Українською Торгово-Промисловою Палатою.
 • Курси польської мови діють при всіх наших представництвах, ми гарантуємо якісну підготовку.
 • Наш авторський #Studixcamp – мовний табір у стилі фентезі (польська та англійська мови), який щороку проходить в Ойцовському національному парку (Краків), завоював велику популярність!
 • «Поїдь, побач та обери» –  гасло нашого #Studixtour! Ознайомчі поїздки університетами Польщі традиційно користуються величезним попитом у вибагливих Клієнтів –майбутніх абітурієнтів та їх батьків. Ми гарантуємо пізнавальність – докладні презентації мінімум 14 ВНЗ, та комфорт – готелі бізнес-класу, комфортний автобус, супровід менеджерів!
 • Мовні табори  в Чехії, на Мальті, у Великобританії, Канаді, США,  та Німеччині – родзинка нашої оферти! Щороку десятки задоволених підлітків вивчають англійську та німецьку мови в найкращих мовних школах в організованих через Studix.eu групах!
 • Studix.eu та Партнери – це спрацьована команда досвіідчених професіоналів своєї справи! Відповідальність, ввічливість, професіоналізм – незмінні постулати в нашій роботі! Ми гарантуємо результат та якість.

 • Сертифікати
Сертифікати