Studix – Стадікс / Варшава / Навчання в Польщі / Польсько-Японська вища школа ІТ технологій

Польсько-Японська вища школа ІТ технологій

Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych

 ul. Koszykowa 86, 02-008 Warszawa

Польсько-Японська Академія Інформаційних Технологій в Варшаві — лідер освіти в ІТ-сфері на території Польщі. Навчальний заклад з’явився в 1994 році, коли був підписаний договір про партнерство між Польщею та Японією в галузі ІТ. На даний час в академії навчається понад 5,5 тисяч студентів, в тому числі іноземних – понад 700. ВНЗ розташований в столиці Польщі, яка вважається однією з найкрасивіших в Європі, також академія має відділення в Гданську і Битумі.

Польсько-японська академія у ВаршавіУніверситет відомий своїм міжнародним співробітництвом, завдяки якому студенти можуть їздити навчатися протягом декількох семестрів в британські, японські, іспанські, ірландські, італійські навчальні заклади. В Польсько-Японській Академії Інформаційних Технологій в Варшаві лекції читають багато видатних викладачів – як з Польщі, так і з інших країн світу. У ВНЗ регулярно організовують гостьові лекції відомих учених, підприємців, творчих особистостей і т. д.

Польсько-японський університет комп’ютерних технологій займає перші позиції в багатьох рейтингах. Університет має своє Бюро Кар’єри, яке допомагає успішно працевлаштуватися своїм старшокурсникам. В процесі навчання студенти мають можливість відвідувати зустрічі з представниками великих компаній-роботодавців, які зацікавлені в співробітниках, що отримали якісну освіту в сфері IT.

 • інформація
 • БАКАЛАВР
інформація

Польсько-Японська Академія Інформаційних Технологій: система освіти

Польсько японський університетВ Польсько-Японській Академії Інформаційних Технологій можна отримати такі ступені освіти:

 • бакалавр;
 • магістр;
 • інженер;
 • доктор наук.

Доступні програми післядипломної освіти, вступ в аспірантуру. Можна відвідувати мовні курси при академії. 

Вже більше 15 роківв академії існує програма онлайн-навчання. Тепер можна отримати диплом інженера інформатики в онлайн-режимі, курс триває 4 роки.

Факультети в Польсько-Японській Академії

В Польсько-японському університеті інформаційних технологій на даний час 6 факультетів. Основний напрямок навчання – інформатика. Але доступні також такі факультети: як Дизайн інфтер’єру, Нові медіа, Культура Японії, Інформаційний менеджмент та ін. Є програми, які забезпечують навчання на англійській мові.

Особливості вступу

Вступ в Польсько-Японську Академію для іноземців передбачає обов’язковий екзамен на знання мови (польської/англійської — в залежності від вибраної спеціальності), або ж вимагається надати мовний сертифікат. Вартість навчання в Польсько-Японській Академії  — від 7000  злотих в рік. При встпі необхідно оплатити одноразовий реєстраційний внесок, а також внесок за участь у співбесіді.

Проживання 

Вартість навчання в польсько-японському університеті комп’ютерних технологій не включає проживання. ВНЗ немає власних гуртожитків для своїх студентів. Але університет надає допомогу абітурієнтам в пошуках житла. 

Studix.eu також допоможе Вам знайти житло у Варшаві – в гуртожитку чи на квартирі. 

Плюси навчання в Польсько-Японській Академії

Навчання в Польсько-Японській Академії подарує Вам безліч переваг:

 • Польсько японська академія ВаршаваМожливість навчатися по обміну в інших європейських університетах.
 • Можливість успішно працевлаштуватися в найбільші ІТ-компанії, завдяки  Відділу Кар’єри, який є при ВНЗ.
 • Наявність мовного центру — суденти мають можливість здавати такі езамени як  TOEFL, GMAT та ін. Також цей університет — екзаменаційний центр з японської мови.
 • Дуже зручне місцерозташування — основний корпус академії знаходиться в центрі столиці, студентам легко добиратися на заняття.
 • Сучасні аудиторії, оснащені мультимедійним устаткуванням.
 • Спортивні секції, різноманітні гуртки, наукові клуби при академії.
 • Безплатне медичне обслуговування.
 • Знижки на проїзд в міському громадському транспорті.

Хочете отримати якісну європейську освіту і проживати в одній з найкрасивіших європейських столиць? Studix.eu допоможе здійснити Вашу мрію!