Studix – Стадікс / Краків / Середня освіта в Польщі / Європейський Колегіум в Кракові – Kolegium Europejskie w Krakowie

Європейський Колегіум в Кракові – Kolegium Europejskie w Krakowie

Ліцей з міжнародною матурою –International Baccalaureate

Kolegium Europejskie (KE) – одна з найпрестижніших шкіл в Польщі, один з кращих краківських ліцеїв.

За даними офіційного сайту закладу, 100% выпускників ліцею вступають у вищі навчальні заклади не тільки Польщі, а й в рейтингові університети США та Європи. Міжнародна спрямованість школи сприяє тому, що тут навчаються діти з: Канади, США, Швейцарії, Великобританії, Кореї, В’етнаму, України та  інших. Різні мови та культури створюють унікальну атмосферу, в якій легко адаптуватися і вивчити англійську мову. Учні часто їздять на екскурсії в Європу та США, беруть участь в програмі обміну ERASMUS. За досягнення в навчанні найбільш старанні ліцеїсти можуть претендувати на стипендії. Однією з переваг школи є те, що діти навчаються в малих групах, адже головним завданням Kolegium Europejskie (KE) є не лише отримати диплом, а й здобути високі знання.

  • ІНФОРМАЦІЯ
  • ПРОГРАМИ НАВЧАННЯ
  • ВСТУП/ОПЛАТА/ОПІКА
  • ФОТО
ІНФОРМАЦІЯ

Європейський Колегіум в Кракові  – це приватна гімназія, початкова школа і ліцей з міжнародним (IB) та польським атестатом. Школа працює з 2004 року як не непублічна елітна школа, та користується великою популярністю як серед польских учнів, так і серед дітей англомовних фахівців – мігрантів. З початком 2000 років у Кракові діє багато міжнарожних корпорацій, наукових центрів, дипломатичних підрозділів, де працюють фахівці – громадяни США, Канади, Великобританії та інших країн, які потребували для своїх дітей школи з англомовним навчанням.

Школа має не тільки давню традицію і є престижною, але, перш за все,  довіру учнів і батьків,  посідає друге місце серед рейтингових шкіл, які пропонують англомовну шкільну освіту в Польщі.

Усі викладачі двомовні і багато з них є також викладачами університетів з найвищим рівнем освіти (PhDs). Високий рівень викладатського складу, невеликі навчальні групи забезпечують  високі результати навчання.

Заняття в початковій школі проводяться за польською національною освітньою програмою, в якій збільшена кількість годин з англійської мови, включаючи заняття з носієм мови. У школу приймають учнів з-за кордону, які розмовляють англійською мовою. Їм допомагають адаптуватися до програми за допомогою додаткових занять  з польської мови як другої іноземної.

Заняття в ІІ та ІІІ класах проводяться виключно англійською мовою відповідно до навчальних програм ІВ.

Школа пропонує престижну дипломну програму IB, що дає можливість обирати профілюючі предмети, які учні планують складати в якості випуснких іспитів на різних рівнях (SL/HL).

1 група – Вивчення  літератури: польська, англійська, німецька та російська літератури.

2 група – Вивчення мови: англійська, німецька, французька, іспанська та російська мови.

3 група – Особа та суспільство: управління бізнесом, економіка, географія, психологія та історія.

4 група – Науки: біологія, хімія, фізика та інформатика.

5 група – Математика: Математика та математичні науки.

6 група – Мистецтво: Образотворче мистецтво