Сертифікат з польської мови


СЕРТИФІКАЦІЙНІ ІСПИТИ З ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

від польського освітнього оператора EuroEduGroup Studix.eu sp. z o.o.

для вступу до приватних та державних ВНЗ Польщі, в тому числі до Краківської Академії Моджевського, з метою працевлаштування та інших потреб

Багаторічний досвід діяльності на освітньому ринку Польщі та обслуговування абітурієнтів з України, Білорусі, Казахстану, Таджикистану, а також інших країн пострадянського простору, фундаментальна співпраця з державними та приватними ВНЗ Польщі, бездоганна репутація як серед освітніх підрозділів Польщі, так і серед Клієнтів, дає нашій компанії право та можливість на проведення мовних іспитів та співбесід для визначення рівня мови та видання сертифікату з польськї мови, який приймає низка приватних та державних вишів Польщі. EuroEduGroup Studix.eu має всі необхідні реєстраційні документи для організації екзаменаційних комісій.


ДЕТАЛІ ІСПИТУ – як і де можна здати іспит на сертифікат польської мови Studix.eu?

Здати сертифікаційний іспит з польської мови можна через SKYPE повністю дистанційно з будь якого куточку світу. Екзамен складається з усної та письмової частин. Велика увага приділяється лексиці та граматиці, вмінню розповісти про себе та мотивувати свій вибір спеціальності навчання. Присутні несподіванні запитання та завдання.

Перед он-лайн іспитом з польської мови Кандидат має надіслати копію закордонного паспорту  або іншого посвідчення особи з фото. Також, заздалегідь потрібно подбати про хороший інтеренет, перевірити наявність відео та звуку у пристрої, з якого  Ви будете проходити співбесіду, також важливим є можливість писати польскими літерами в чаті.

Скласти екзамен на сертифікат з польської мови можна і особисто  у  представництвах Studix.eu у Львові, Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі, Кривому Розі, Кропивницькому.

Вартість іспиту потрібно уточнювати перед реєстрацією.

Важливо! Усі Кандидати, що відвідують курси польської мови в наших офіційних представників, а також Клієнти, що вступатимуть в польські ВНЗ за нашим посередництвом – проходять сертифікацію за пільговими цінами.

Також наша компанія проводить сертифікацію з англійської та німецької мови для кар’єрних та наукових потреб.


ФОРМАТ СЕРТИФІКАТУ З ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

Сертифікаційний документ від Studix.eu містить наступну інформацію:

 • Серійний номер документу
 • Персональні дані власника згідно закордонного паспорту
 • Кількість годин
 • Результат іспиту у відсотках
 • Рівень мови згідно міжнародної класифікації
 • Дані Euro Edu Group Studix.eu sp. z o.o. (адреса, NIP / REGON)

Документ, завірений печаткою компанії та підписом уповноваженої особи


ПОВНОВАЖЕННЯ – які установи та ВНЗ приймають сертифікат Studix.eu  

Важливо! Право на проведення сертифікаційних іспитів закріплено в статуті компанії, що засвідчує відкритий судовий реєстр польських підприємств KRS.

Освіта

Сертифікат Studix.eu визнано Краківською Академією Моджевського https://ua.ka.edu.pl/admissions-office/ , при вступі тут вимагається сертифікат з польської мови рівня В1. Наша компанія включена до переліку довірених екзаменаторів.

Також наше сертифікаційне завсвідчення визнається усіма без винятку приватними ВНЗ Польщі.

Державні ВНЗ, що приймають сертифікат Studix.eu:  Економічний університет у Варшаві (SGH), окремі факультети Вршавського університету, Сільськогосподарський університет у Варшава (SGGW), Люблінська політехніка, Жешувська політехніка, Жешувський університет, Краківська Політехніка, Краківський педагогічний унівесритет, Університет в Бялостоку, Гданська політехніка, Сільськогосподарський університет у Кракові, Опільська політехніка, Ченстоховська політехніка, Вроцлавська політехніка, Академія фізичного виховання у Вроцлаві,  Природничий університет у Любліні, Політехніка Познанська, Природничий університет у Познані, Академія фізичного виховання у Познані, Щецінський університет, Економічний університет у Вроцлаві та інші.

Наука та кар’єра

Сертифікат Studix.eu з польської мови приймають при працевлаштуванні в міжнародні та польські компанії на території Польщі та інших країн ЄС, де потрібне засвідчення володіння польською мовою.

Сертифікат Studix.eu приймають вчені ради та ратифікує Міністрерство освіти України для науковців, що хочуть отримати вчену ступінь.

Також, в окремих випадках, примають сертифікат Studix.eu на володіння англійською та німецькою мовами.

РЕЄСТРАЦІЯ НА СЕРТИФІКАЦІЙНИЙ ІСПИТ


СЕРТИФІКАТ ВОЛОДІННЯ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ ЯК ІНОЗЕМНОЮ

У ПИТАННЯХ ТА ВІДПОВІДЯХ

Популярність вивчення польської мови сьогодні важко переоцінити. Адже, володіння саме польською мовою відкриває перед громадянами України, Білорусі, Казахстану, Таджикистану та інших країн пострадянського простору великі можливості:

 • середня освіта в Польщі – безкоштовна;
 • вища освіта в Польщі, тут є кілька варіантів: бюджетний, вартісний і престижний, та, навіть, безкоштовне навчання;
 • працевлаштування в Польщі, мова тут йде не лише про робочі та кваліфіковані спеціальності, але й про топові позиції на підприємствах, адже вискодосвідчені інженери та менеджери неабияк цінуються компаніями-монстрами польського бізнесу.

Для того, щоб вступити у польський навчальний заклад чи працевлаштуватися у Польщі, у більшості випадків потрібно знати польську мову та довести свій рівень відповідним документом, а саме Сертифікатом з польської мови.

Як отримати сертифікат з польської мови?

Дуже просто, потрібно зареєструватися на сертифікаційний іспит з польської мови та успішно його скласти.

Що таке мовний сертифікат на рівень володіння польською мовою як іноземною?

Це офіціний документ, який засвідчує мовний рівень його власника. Такий рівень визначається за допомогою спеціалізованого іспиту.

Які рівні володіння польською мовою та іншими іноземними мовами існують?

 • А1 — початковий рівень
  • А2 — ускладнений початковий рівень
  • В1 — середній рівень
  • В2 — просунутий рівень
  • С1 — рівень підвищеної складності
  • С2 — рівень досконалого володіння польською мовою

Як проходить сертифікаційний іспит?

Це комплексна екзаменація: тести, аудіювання, розмовна мова та читання. На іспит потрібно попередньо зареєструватися. Екзаменеційні сесії Сертифікату Володіння Польської як Іноземною Державної комісії –Certyfikatpolski.pl/ (див. нижче), мають чіткий графік та обмежені терміни реєстрації.


Які типи сертифікатів існують?

Certyfikatpolski.pl/

Основний та єдиний міжнародний сертифікат з польської мови це Certyfikat znajomości Języka Polskiego jako Obcego, на офіційному сайті є вся інформація щодо термінів, цін та місць проведенння екзаменаційної сесії (http://certyfikatpolski.pl/).  Наявність такого сертифікату, особливо рівня C1, дає його власнику низку переваг та можливостей. Такий сертифікат приймають всі без винятку ВНЗ, роботодавці та органи державної влади.

Докладно на цю тему можна прочитати у статті БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ В ПОЛЬЩІ: Зміни в законодавстві та нові можливості-2020

Сертифікат від польського освітнього оператора EuroEduGroup Studix.eu sp. z o.o.

Офіційний документ, що засвідчує володіння польською мовою та визнається низкою державних та приватних ВНЗ Поьщі, в тому числі і Краківською Академією Моджевського,  а також роботодавцями Польщі та ЄС, екзаменаційні повноваження вписані в статуті та KRS.

Інші сертифікати

Сертифікати з польської мови зараз видає багато курсів та мовних центрів. Якщо ви відвідуєте такі курси та плануєте отримувати там сертифікат, Вам слід поцікавитися спектром можливостей та легітимністю документу:

 • чи має мовний центр повноваження для проведення сертифікації?
 • які підрозділи приймають даний сертифікат?
 • яким чином завіряється та перевіряється сертифікаційний документ?

 Як польські ВНЗ та європейські роботодавці перевіряють сертифікати?

Сертифікат має містити реєстраційні дані компанії – коди NIP та REGON. На сайті Міністерства Юстиції Польщі є посилання на судовий реєстр компаній (Krajowy Rejestr Sądowy), загалом,  пошукових ресурсів, на яких можна перевірити компанію, у Польщі багато, один з популярних https://krs-pobierz.pl/.  При  внесенні даних фірми, відкриється інформаційна сторінка компанії, на якій, серед інших даних, буде також інформція про основний дозволений вид діляності – ця інформація міститься в коді PKD, розшифровка кодів з освітній послух тут http://www.klasyfikacje.gofin.pl/pkd/5,2,1501,edukacja.html

Таким чином, легітивність сертифікату можна перевірити не лише представнику університету чи роботодавця, а будь-кому, для кого істотними є відомості про компанію.

БАЖАЄМО УСПІШНОЇ СЕРТИФІКАЦІЇ З ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ ЯК ІНОЗЕМНОЇ!

 • Інформація
 • Бакалавр
 • Магістр
 • Безкоштовно
 • English
 • Інженер
 • Deutch
 • Спеціальності
 • Вступна кампанія
 • Дозвілля
 • Фото и видео