LangFit


Вивчення польської та англійської мови онлайн на унікальній платформі з групою Studix.eu

Вітаємо Вас у проекті #StudixSmartTalk

НАБІР ВІДКРИТО!!!

Онлайн навчання не лише стрімко набуває популярності, а й впевнено отримує беззаперечні переваги над звичайними освітніми формами, переходить на рівень гострої необхідності.

Події 2020 року кинули виклик всьому традиційному, змусили нас переглянути свої освітні потреби.  Наша компанія не залишилися осторонь, але ми не поспішали виставляти на ринок свою пропозицію, поки не можемо забезпечити  якість та результативність у вивченні польської та англійської мов онлайн! З весни вивчали ситуацію, аналізували можливості, а головне, ми очікували на результати – адже влітку працювали з абітурієнтами, що вивчали англійську чи польську мову саме онлайн у різний спосіб – через Skype, Zoom, Viber, тому змогли проаналізувати якість того чи іншого сервісу.

Відповідь відверта – результати нас не задовільнили, що спонукало до пошуку інших рішень. І таке рішення знайдено! Запрошуємо скористатися для вивчення польської та англійської мови онлайн унікальною платформою LangFit.


Про методику

Вивчення польської та англійської мов відбувається лише в індивідуальній формі на онлайн платформі LangFit та за методологією LangFit, що є продуктом спільних зусиль сучасної прикладної лінгвістики та комп’ютерних технологій. Головною метою є досягнення довготривалого ефекту засвоєння та активного застосування набутих лінгвістичних знань.

Методологія базується на наукових дослідженнях стосовно того як відбувається засвоєння, утримання в пам`яті та забування. За основу взято криву забування Еббінгауза, згідно якої найінтенсивніше забування відбувається відразу після заучування, поступово уповільнюючи. На другу добу у пам`яті залишається 28% інформації, яка потім із незначними втратами зберігається протягом 30 днів. Методологія LangFit, врахувавши алгоритми фіксації, особливості формування нейронних зв`язків у мозку та використовуючи метод інтервального повторення та принципи кругових тренувань, дозволяє досягти 100% утримання вивченого в пам`яті з поступовим нарощуванням.


Викладачі та навчальні матеріали

Зі студентом працює філолог-викладач, що є сертифікованим лінгвотренером. Індивідуальна програма розробляється та затверджується, максимально враховуючи потреби та мовні запити. Після першого місяця занять лінгвотренер складає карту прогресу мовленнєвих навичок на майбутній період. Іншими словами – як студент може користуватись мовою через певні періоди часу в майбутньому (словниковий запас, розуміння мови на слух, застосування мови у живому спілкуванні, читання, письмо та граматика).

Усі навчальні матеріали розміщено на платформі. Жодних додаткових підручників не потрібно.

Важливо розуміти, що знання мови – це те, як ми нею користуємось. І, насправді не існує ніяких мовних бар’єрів, є просто не натреновані мовні навички , які при правильному підході, легко набуваються чи покращуються.


Для кого?

Для громадян України, Білорусі, Молдови, Грузії, Казахстану, Таджикистану,  Туркменістану, які бажають вивчати польську та англійську мову. Важливо! Ця методика є особливо корисною усім, хто в майбутньому планує здобувати освіту за кордоном!

Важливо! Нашими студентами можуть бути також громадяни вищезгаданих країн, які зараз проживають у Польщі.


Вартість та оплата

Країна студентаАнглійськаПольськаОплата
Україна250 грн250 грн10 занять наперед
Білорусь10 usd10 usd10 занять наперед
Польща40 pln40 pln10 занять наперед
Грузія10 usd10 usd10 занять наперед
Казахстан10 usd10 usd10 занять наперед
Таджикистан10 usd10 usd10 занять наперед
Молдова10 usd10 usd10 занять наперед
Туркменістан10 usd10 usd10 занять наперед

Важливо! Перший демо-урок – безкоштовно!

Способи розрахунків:

 • у гривнях – український рахунок
 • в злотих – на польський рахунок
 • в євро або доларах – польський рахунок
 • в білоруських рублях – на білоруський рахунок
 • веб гаманець – для оплат в інтернеті

Сертифікати

Усі студенти отримують сертифікат від EuroEduGroup Studix.eu


 • Інформація
 • Бакалавр
 • Магістр
 • Безкоштовно
 • English
 • Інженер
 • Deutch
 • Спеціальності
 • Вступна кампанія
 • Дозвілля
 • Фото и видео