Studix – Стадікс / Середня освіта в Польщі / Ліцей пластичних наук ім. Станіслава Виспянського

Ліцей пластичних наук ім. Станіслава Виспянського

Ліцей пластичних наук в Ярославі – школа, де молодь поряд з повноцінним навчальним процесом може активно реалізовувати свої мистецькі амбіції та творчий потенціал.

Ліцей розташований в центрі міста: в роспорядженні школи красива історична будівля, велика зелена територія та новий корпус. Важливо! школа отримала град з Єврофонду на капітальний ремонт та оновлення, тому від нового навального року учні навчатимустья в дуже хороших умовах!

Напрямки навчання:

  • Фотографія та відео ( створення інтермедіальних робіт)
  • Різьба (техніки різьби, форми різьби, авторські різьблені вироби).
  • Вироби повсякденного вжитку (дизайн одягу)
  • Графічні техніки (графічний дизайн).
  • Графічні техніки (техніка художнього друку)
  • Оздоблення приміщення (дизайн інтер’єру)

Отримай середню освіту в Польщі безкоштовно! Навчання в польському ліцеї – чудовий та перспективний вибір!

  • СПЕЦІАЛЬНОСТІ
  • ВСТУП/ОПЛАТА/ОПІКА
  • ІНФОРМАЦІЯ
  • ФОТО/ВІДЕО
СПЕЦІАЛЬНОСТІ

Фотографія та відео – спеціалізація: створення інтермедіальних робіт  – це одна з спеціальностей художнього напрямку. Учень в процесі навчання здобуває знання у мультимедійній сфері,  а саме:  фотографія, кіно, відео, анімація; вивчає можливості сучасної техніки та технологій для запису, редагування та випуску відео та звукозаписів. Після закінчення навчання випускник готовий до роботи у даній галузі або ж продовження навчання у ВНЗ.

Різьба – спецалізації: техніки різьби, форми різьби, авторські різьблені вироби. На практичних заняттях учень отримуєє знання та навики щодо певних різбярських технік. Цей напрям має інтердисциплінарних характер, це означає, що учен може використовувати практичні навики в даній галузі та розвивати свої мистецькі амбіції. Випускник може приступити до роботи або ж вступати до ВНЗ.

Вироби повсякденного вжитку – дизайн – спеціалізація: дизайн одягу – одна з спеціальностей художнього напрямку. Учні навчаються створювати унікальні та ходові (повсякденні) моделі, здобувають знання у галузі дизайну одягу, розвивають уяву і чутливість до кольору. На практичних і творчих заняттях  розвивають розуміння простору та деталей.  Після закінчення навчання випускник готовий до роботи у даній галузі або ж продовження навчання у ВНЗ.

Графічні техніки – спеціалізація: графічний дизайн. Це  сфера рекламної та видавничої графіки, візуальної реклами. Учень отримує навики впливу  на формування публічного простору і естетичної свідомості суспільства. Знання, отримані в цій галузі, є ключовими та широкопрофільними, вони співвідносяться з багатьма предметами в галузі художньої освіти.  Після закінчення навчання випускник готовий до роботи у даній галузі або ж продовження навчання у ВНЗ.

Графічні техніки – спеціалізація: техніка художнього друку. Учень здобуває знання і навички у галузі обраних графічних прийомів, відточує свої технічні недоліки на постійних практиках. Метою навчання є отримання практичних навиків використання мистецьких можливостей у практичній сфері.  Після закінчення навчання випускник готовий до роботи у даній галузі або ж продовження навчання у ВНЗ.

Оздоблення приміщення – спеціалізація: дизайн інтерєру. Під час навчання увагу студентів звертають на необхідність постійного підвищення комфорту людського життєвого простору. Формується естетична свідомість майбутнього творця та відповідальність за середовище, в якому він живе. Акцент на творче мислення, просторову уяву, чутливість та індивідуальні схильності учня.  Після закінчення навчання випускник готовий до роботи у даній галузі або ж продовження навчання у ВНЗ.