Studix – Стадікс / Вроцлав / Навчання в Польщі / Вроцлавський економічний університет

Вроцлавський економічний університет

Вроцлавський економічний університетВроцлавський державний економічний університет вважається одним з кращих серед польських університетів. ВНЗ був створений в 1946 році, і з тих пір регулярно займає високі позиції в численних рейтингах. Це підтверджує високий рівень освіти, отриманої в цьому навчальному закладі, а також визнання диплома ВНЗ польськими та європейськими роботодавцями.

На даний момент в університеті навчається понад 17 тисяч студентів, серед них також українці. Викладацький склад включає близько 780 фахівців, в тому числі 126 професорів. Економічний університет у Вроцлаві багато уваги приділяє науково-дослідницькій діяльності.

Даний навчальний заклад вважається одним з провідних вищих навчальних закладів Польщі економічної спрямованості. Студенти тут не тільки отримують теоретичні знання, а й можуть пройти практику / стажування у бізнес-партнерів університету.

Кампус університету економіки у Вроцлаві розташовується в красивому зеленому районі, він складається не тільки з навчальних будівель, але також з гуртожитку, спортивного центру, бібліотеки та студентських клубів. Після занять кожен студент має можливість відвідати тренажерний зал, басейн, скелелазну стінку.

Університет економіки відомий своєю активною міжнародною співпрацею. В рамках програми ERASMUS студенти можуть відправитися на навчання за кордон на 3-12 місяців. Також університет регулярно організовує міжнародні конференції, спільні науково-дослідні проекти з іншими ВНЗ світу, обмін викладацькими кадрами.

 

Власники Карти Поляка можуть вчитися безкоштовно (стаціонар на польській мові) і приймати участь у стипендіальних програмах (соціальна, залежить від рівня доходів в сім’ї, наукова — за результатами сесії)

 • Інформація
 • Бакалавр
 • Магістр
 • ENGLISH
 • Фото/Відео
Інформація

Система освіти

На факультетах Вроцлавського економічного університету можна отримати ступінь бакалавра, магістра, доктора наук. Навчання доступне як стаціонарне, так і заочне. Є програми польською та англійською мовами. Англомовні програми відкривають широкі можливості для побудови міжнародної кар’єри.

При викладанні дисциплін польською вартість навчання у Вроцлавському економічному університеті складає 2100 євро на рік (на будь-яку спеціальність). Якщо ви хочете проходити навчання англійською – вартість складе 2500 євро на рік. При наявності Карти Поляка можна поступити на бюджет.

Вроцлавський економічний університет: факультети

До Вроцлавського університету ви можете вступити на один з 4 факультетів:

 • Економічний.
 • Менеджмент, інформатика і фінанси.
 • Інженерно-економічний.
 • Економіка, управління і туризм.

При цьому спеціальностей у Вроцлавському економічному університеті налічується близько 100. Вони включають бухгалтерський облік, управління бізнесом, міжнародні відносини та ін. Також студенти проходять стажування / практику в провідних міжнародних компаніях, таких як IBM.

Вступ

Для вступу у Вроцлавський економічний університет потрібно подати документи, серед яких:

 • атестат про повну загальну середню освіту або диплом бакалавра з додатком, з присяжним перекладом;
 • сертифікат, що підтверджує знання польської або англійської мови (в залежності від обраної абітурієнтом програми) на рівні не нижче B2;
 • довідка про медогляд;
 • заповнена анкета абітурієнта;
 • документ, що підтверджує оплату реєстраційного збору (200 євро).

Навчання для іноземців платне, але, якщо у вас є Карта Поляка, ви можете претендувати на безкоштовне місце.

Вроцлавський університет економіки: проживання

Вроцлавська школа має свої гуртожитки для учнів, в яких можуть оселитися студенти з України. Вартість проживання становить близько 50-80 євро на місяць. Компанія Studix.eu допоможе вам забронювати місце в гуртожитку або знайти житло, якщо місць в університетському гуртожитку не вистачило.

Плюси навчання

Якщо ви вирішили вступати у Вроцлавський економічний університет, ви обов’язково оціните численні переваги навчання в цьому ВНЗ:

 • Багатий вибір професій – серед 100 спеціальностей ви обов’язково знайдете те, що вам до душі. Є англомовні і польськомовні програми.
 • Можливість навчатися за обміном в Німеччині, США та інших країнах.
 • Активне студентське життя, при університеті діє багато студентських та наукових організацій.
 • Висока оцінка роботодавцями випускників університету – фахівець, який закінчив цей заклад, заробляє в середньому 5500 злотих. 75% випускників навчального закладу знаходять роботу протягом 3 місяців після випуску.
 • При університеті працює Summer School – унікальна літня школа для студентів всього світу.
 • Для іноземців, в тому числі українців, при закладі діють курси польської, розраховані на 1 рік навчання. Це безкоштовно.
 • Якість освіти, яке ви отримаєте у Вроцлавському університеті, регулярно підтверджується першими позиціями в топових рейтингах.

Чому Studix.eu

Studix.eu – це компанія, яка протягом багатьох років надає професійну допомогу абітурієнтам з України в поступі у польські вищі навчальні заклади. Ми допоможемо вам зробити процес вступної камапанії легким і комфортним. Ви будете приймати мінімальну участь в організаційних моментах, ми візьмемо на себе всі турботи – від подачі необхідних документів і до резервації місця в гуртожитку.

Залиште заявку, і ми зв’яжемося з вами, щоб допомогти здійснити вашу мрію!