Вроцлавський університет природничих наук

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
ul. C. K. Norwida 25
50-375 Wrocław

Власники Карти Поляка можуть вчитися безкоштовно (стаціонар на польській мові) і приймати участь у стипендіальних програмах (соціальна, залежить від рівня доходів в сім’ї, наукова — за результатами сесії, за спортивні досягнення і т.д.).

  • ІНФОРМАЦІЯ
  • ІНЖЕНЕР
  • МАГІСТР
  • ФОТО/ВІДЕО
  • ENGLISH
ІНФОРМАЦІЯ

Вроцлавський природничий університет – один з найкращих спеціалізованих вищих навчальних закладів у Польщі. Університет є спадкоємцем інтелектуального та наукового доробку львівських навчальних закладів, поєднує понад  60-літню традицію і сучасність.  У ньому здобувають освіту понад 10 000 студентів.

Природничий університет  здійснює навчання за природничими і технічними напрямками, а також  займається дослідженнями в галузі сільського господарства та дотичних наук,  програмами розвитку природного ландшафту, якості харчування і менеджменту.

Вроцлавський природничий університет пропонує  широкий вибір напрямків навчання та спеціальностей, сучасні навчальні аудиторії та лабораторії, гуртожитки високого стандарту і низьку оплату за проживання, спортивні об’єкти, в тому числі, критий басейн.

Освіта, здобута у Природничому університеті, є перспективною. Щороку його мури залишає 2800 випускників,  які  є цінними спеціалістами на ринку праці.

Цікаві факти про університет:

– Три факультети Вроцлавського природничого університету (Факультет біології і тваринництва, Факультет ветеринарії і Факультет біотехнології і харчових технологій) отримали престижний статус KNOW (Krajowe Naukowe Ośrodki Wiodące) – Провідні національні наукові осередки.

– Факультет біотехнології і харчових технологій отримав найкращу оцінку А+ за наукову та дослідницьку діяльність. Це перша комплексна параметрична оцінка польських наукових осередків із 2013 року. (http://www.glos.upwr.edu.pl/aktualnosci/46848/nowa_ocena_parametryczna_wydzialow_upwr.html)

–  Факультет ветеринарії є лідером у рейтингу Perspektyw (рейтинг польських ВНЗ)

– Факультет ветеринарії має акредитацію Європейської асоціації Факультетів ветеринарної медицини EAEVE Certificate of Approbal

– Студентка IV курсу напряму ветеринарія, Safoura Reza, виграла конкурс INTERSTUDENT (для найкращих іноземних студентів, які навчаються в Польщі) у 2018 році. (http://www.glos.upwr.edu.pl/aktualnosci/47348/studentka_weterynarii_wygrala_konkurs_interstudent.html)

– Студенти мають можливість виїхати через програму ERASMUS+ до одного із 128 партнерських університетів.

– Студенти можуть розвиватися в одному із 54 наукових кіл, 13 організаціях та 2 творчих групах.