Studix – Стадікс / Середня освіта в Польщі / Спортивна школа у Ярославі

Спортивна школа у Ярославі

Школа спортивної майстерності у Ярославі – унікальний навчальний заклад, адже це єдина спортивна школа, що поєднує в собі початкову школу та старшу школу (ліцей), кілька спортивних дисциплін та тренування за новаторськими європейськими методиками.

Запрошуємо ознайомитися з інформацією від Європейської освітньої групи Стадікс, що є офіційним партнером школи.

  • ІНФОРМАЦІЯ
  • ВСТУП / ОПЛАТА / ОПІІКА / ПРОЖИВАННЯ
  • ФОТО
ІНФОРМАЦІЯ

Szkoła Mistrzostwa Sportowego в Ярославі запрошує на навчанняна напрямках – футбол, настільний теніс та плавання.

У розпорядженні учнів сучасні та обладнані спортивні об’єкти практично олімпійського розмаху, досвідчені тренери-фахівці, поточна опіка фізіотерапевта. Кожен учень може звертатися за додатковими безкоштовними  заняттями з будь-якого шкільного предмета та додатковими заняттями з іноземної мови. А накращі спортсмени отримують безкоштовно повнокомплектну спортивну форму Adidas, включаючи спортивні сумки та взуття.

Спортивні дисципліни спортивного ліцей  на сьогодні –  це футбол, настольний теніс на плавання. Але вже з наступного року кервництво школи має намір розширення спортивних спеціалізацій.


ФУТБОЛ

Цей спорт займає особливе місце в серцях мільйонів його поціновувачів. Навчальний та тренувальний процеси організовані так, аби приготувати молодого спортсмена як до участі в професійних матчах, так і до наступної освітньої сходинки – навчання в ВНЗ, що популяризують фізичну культури та розвиток людини.

Тренування тут відбуваються за найновійшою голандською методикою з додатковими тренувальними циклами згідно рекомендацій Coerver Coaching. Школа спіправцює з підкарпатськими футбольними командами, щл гарантує усім здібним та працьовитим учням спортивну самореалізацію.


НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

Професійна плеяда тренерів та досягнення вихованців дають школі всі шанси претендувати невдовзі статус на найкращої спортивної школи Польщі. Тісна співпраця з клубом PKS Kolping FRAC Jarosław,  відомого в усій Польщі, можливість тренуватися поряд з метрами пінг-понгу мотивує та стимулює юних тенисистів.

Настільний теніс – унікальний спорт, який,хоч доступний наість людям з обмеженими можливостями, дає чудову фізичну підготовку, виробляє швидкі розумові реакції та концентрацію.


ПЛАВАННЯ