Співпраця з Європейською Освітньою групою Studix.eu (EuroEduGroup Studix.eu sp. z o.o.)


Запрошуємо до співпраці мовні школи, освітні агенції, профорієнтаційні центри, осередки позашкільної освіти, викладачів польської та інших іноземних мов, туристичні компанії, середньоосвітні школи.

За 8 років діяльності в Україні наша компанія зарекомендувала себе не лише як надійна рекрутаційна структура, а також як Партнер з репутацією, за допомогою якого функціонує багато освітніх агенцій України та Білорусі. Адже ми забезпечуємо чітку роботу з документами на території Польщі та надійну приймаючу сторону для Ваших Клієнтів.

Завдяки тривалому досвіду у міжнародному бізнесі, ми сформували чітке переконання у важливості ПАРТНЕРСТВА, адже спільна робота амбітних фахівців завжди якісна та результативна. Партнерство гарантує розвиток і це економічно обгрунтовано та завжди доцільно! Тут виграють всі, а  найбільше – його величність Клієнт.

Чому саме Studix.eu?

Польський освітній оператор з 8-річним досвідом роботи на ринку України та Білорусі. Про якість наших послуг свідчать відгуки про нашу роботу не лише Клієнтів, але й від партнерів та представників європейських університетів!

Чим цікава співпраця з нами?

З нашою допомогою Ви зможете розширити свою пропозицію та покращити якість послуг, адже наші сильні сторони це:

 • офіційність роботи
 • необмежений вибір університетів Польщі
 • працюємо з безкоштовними програмами та вступом з Картою Поляка
 • найбільша освітня пропозиція навчання в Польщі після 9 класу
 • вища та середня освіта в Словаччині
 • вища та середня освіта в Чехії
 • програма апробації медичного диплому в Чехії (програма «лікарі в Чехії»)
 • ознайомчі поїздки #Studixtour – ВНЗ Польщі / ВНЗ Чехії / ВНЗ Словаччини
 • ознайомчі поїздки #Studixtour – технікуми Польщі
 • #Studixcamp – авторський юнацький мовний табір під Краковом
 • мовні табори у Великобританії, Австрії, Німеччині, на Мальті

Усі наші програми реально працюють. Про це свідчать наші регулярні фотозвіти на сайті та у соціальних мережах. Також Ви можете ознайомитися з відгуками про нашу роботу – ФБ, parta.com.ua, education.ua.

Що ми пропонуємо?

Ми пропонуємо агентську та партнерську співпрацю, навчальні відрядження за кордон, постійну консультаційну підтримку, участь у цікавих та пізнавальних заходах, а також потужний та змістовний освітній інформаційний ресурс українською та російською мовами  https://studix.eu/ ,  наповнений не лише відомостями про ВНЗ, але й цікавими статтями  актуальної освітньої тематики.

Середнім школам

Ми організовуємо цікаві освітні подорожі для Ваших учнів конкретно під Ваші потреби. Наприклад, ознайомча поїздка ВНЗ Польщі для старшокласників – Ви окреслюєте Ваші побажання (міста та конкретні ВНЗ), ми прораховуємо для Вас таку програму і, після Вашого затвердження бюджету і програми, проводимо всі організаційні роботи та надаємо Вам у супровід нашого куратора-перекладача.

Також спеціально для Ваших учнів ми можемо організувати мовні табори у Польщі, Німеччині, Великобританії, на Мальті.

Освітнім агенціям

Ви невеличка фірма і  маєте досвід співпраці з 5-6 університетами Польщі? Або ж, Ви потужна освітня організація, що співпрацює з багатьма напрямками, але ось напрям польської освіти розвинути не вдається? Приєднуйтеся до нашої команди і розширюйте горизонти своєї роботи! Ми гарантуємо Вам відмінний сервіс для Ваших клієнтів, нові знання та можливості Вам, як освітнім фахівцям.  Ви підвищите свою конкурентність на ринку, збільшите кількість Клієнтів і отримаєте нові якісні продукти! Стадікс бере на себе всю рутинну документаційну роботу. Повірте, наявність надійної приймаючої сторони в Польщі – це зовсім інший рівень роботи!

Мовним школам, викладачам  польської та інших іноземних мов, профорієнтаційним центрам

Працюючи з цільовою аудиторією, Ви, скоріше за все, вже маєте певний досвід в інформаційному просторі  #освіта_за_кордоном , але брак часу та навантаження основної діяльності не дає можливість розвинути це в окремий прибутковий напрямок. Станьте частиною Європейської освітньої групи Стадікс, ми разом приготуємо для Ваших учнів індивідуальні та цікаві пропозиції: від вступу у закордонний ВНЗ до захопливих мовних таборів на Мальті, у Великобританії та інших країнах світу. Не зволікайте! Наважуйтеся на взяємовигідне партнерство!

Туристичним компаніям

Освітній туризм – це вже давно окремий гібридний напрям туризму та освіти, популярність якого зростає з кожним днем! Додайте до своїх пропозицій мовні табори за кордоном, ознайомчі поїздки університетами Європи, яскраві канікулярні програми для учнів шкіл, це однозначно великі плюси у бізнес-карму Вашої компанії! «Чим здивувати постійних Клієнтів?» – це питання ставлять собі всі тур-агенти! Освітній туризм для дорослих, відпочинок з вивченням іноземних мов є справжнім трендом останніх років.


З чого почати?

Усіх зацікавлених запрошуємо до контакту

+380 981541105  studix.eu@gmail.com.

Ви отримаєте вичерпну інформацію про умови співпраці, агентські та партнерські винагороди, реалізацію Ваших індивідуальних проектів.

Studix.eu в Україні

Наше головне освітнє бюро та операційний офіс розташовано у Львові. Наші Партнери та Агенти працюють в різних куточках України!

Запрошуємо до нашої спрацьованої  та дружньої структури!


Адреса  в Польщі Адреса в Україні

Euro Edu Group Studix.eu sp. z o.o.

ul. Stanisława Trembeckiego, 11A, Rzeszów 35-234

NIP 5170381340    REGON 367055979

+488 80045277

Європейська Освітня Група STUDIX.eu

вул. Козельницька, 4 (Національна Академія Наук України)

м. Львів, 79000

 

 

 • Інформація
 • Бакалавр
 • Магістр
 • Безкоштовно
 • English
 • Інженер
 • Deutch
 • Спеціальності
 • Вступна кампанія
 • Дозвілля
 • Фото и видео