
Бюро Кар’єр
#biurokarier #curriculumvitae #cv #резюме
Бюро Кар’єр
При кожному польському ВНЗ функціонує бюро кар’єр. Даний підрозділ створено для допомоги студентам у пошуку стажування, підробітку, роботи за фахом.
На жаль, дуже багато саме українських студентів недооцінюють потенціал цього підрозділу, а шкода, адже функціонал відділу дуже великий. Зазвичай, сюди складають заявки самі роботодавці, великі потужні компанії, які зацікавлені в практикантах і отримують на таких практикантів фінансування з державного бюджету з фонду ЄС.
Стажування – у 90% випадків не оплачується, але студент може отримати дуже хорошу практику, а також письмові рекомендації, що є потужним аргументом при подальшому працевлаштуванні. Важливо, що стажування у відомій компанії можна сміливо вносити у своє Резюме (CV). Неоплачувані практики є обов’язковими для всіх студентів бакалаврату і доволі часто є потужним стартовим майданчиком подальшої кар’єри.
Підробіток – студенти, впевнені у своїх практичних навиках можуть сміливо шукати погодинний підробіток у великих компаніях, зазвичай студент може отримати привабливу пропозицію у компанії, де відбував стажування. Погодинна оплата праці передбачає усі соціальні оплати: страхування та пенсійний фонд
Робота – графік старшокурсника чи магістра дозволяє розглядати варіанти постійної роботи. Активний студент, який до того стажувався та підпрацьовував за фахом – готовий та перспективний фахівець для компанії.
Отже, три кар’єрних етапи можна легко пройти за допомогою університетського бюро кар’єр.
Ще одна вагома деталь, яка настільки вагома, що слово «деталь» хочеться замінити на слово «фундамент» – це резюме, або як прийнято називати в Європі – Curriculum Vitae (CV). Це неймовірно важлива складова успішного рекрутингу – адже неправильно складене CV часом відбиває у роботодавця бажання спілкуватися навіть з дуже перспективним кандидатом, оскільки у хаотичному потоці інформації на 5 листках А4 формату перспективності не видно.
Так от, у бюро кар’єр вам абсолютно безкоштовно та фахово складуть CV і пояснять за якими принципами вам у подальшому додавати сюди інформацію про себе, як трансформувати резюме в залежності від галузі, в якій ви шукатимете роботу, та посади, на яку претендуєте. Не забувайте про мотиваційні листи, які вже давно стали популярним додатком до CV – вчіться їх писати.
Користуйтеся такими безкоштовними можливостями!
Отже, шановні студенти польських ВНЗ, йдучи коридорами вузу і натрапляючи на табличку Biuro Karier – не проходьте повз, витратьте 10 хвилин на візит сюди і на знайомство з можливостями, саме за ради яких ваші батьки і обрали для вас освіту за кордоном!