Studix – Стадікс / Середня освіта в Польщі / Двомовний університетський ліцей в м. Жешуві

Двомовний університетський ліцей в м. Жешуві

Двомовний університетський ліцей ім. Станіслава Баранчака до Жешувського (Ряшівського) університету це перший такого рівня навчальний заклад у Жешуві (Ряшеві) та Підкарпатському регіоні, який пропонує навчання двома мовами – польською та англійською. Навчальний процес проходить безпосередньо на кампусі університету, академічна атмосфера є для молоді додатковою мотивацією. Навчальна програма побудована дуже цікаво та прогресивно, з величезним акцентом на англомовний профіль – 12 годин англійської мови щотижня з носіями, у школі працюють громадяни США, Великої Британії та Канади, активно впроваджуються авторські заняття –  Creative Writing, Civil Society i Speaking.

Навчання після 9 класу в Польщі в Двомовному університетському ліцеї – дуже потужна перша сходинка на шляху досягнення амбітних цілей молодої особистості.

Напрямки навчання :

 • клас Medical Science – науки медичні
 • клас  Law&Journalism – право/журналістика
 • клас  Science&IT-  математично – природничий клас
 • клас  Architecture&Design – клас творчо-гуманітарний

 • ІНФОРМАЦІЯ
 • СПЕЦІАЛЬНОСТІ
 • ВСТУП/ОПЛАТА
ІНФОРМАЦІЯ

Двомовний університетський ліцей ім. Станіслава Баранчака Ряшівського (Жешувського) університету було засновано у 2015 році, і вже через кілька років він посів верхню позицію у місцевих освітніх рейтингах. Навчальний заклад забезпечує своїм учням академічну атмосферу університетських аудиторій, висококласний викладацький склад, в тому числі, носіїв англійської мови,  інноваційний підхід до навчального процесу, а також виховну роботу, що базується на європейських традиціях та цінностях.

Ліцей гарантує своїм учням досягнення високого мовного рівня, вивчення галузевої термінології, виховує в дітях відповідальність за своє майбутнє та активну громадянську позицію. Школа дбає про активність та креативність кожного учня, як зі сторони особистих якостей, так і в сенсі міжлюдських стосунків. Сильною стороною ліцею, безперечно, є індивідуальний підхід.

Переваги навчання в  Двомовному університетському ліцеї ім. Станіслава Баранчака

 1. двомовне навчання – частина предметів викладається англійською мовою (10 годин на тиждень) Creative Writing, Civil Society, Philosophy, Ethics, Public Speaking, математика, географія, фізичне виховання)
 2. невеликі класи по 20 дітей
 3. навчання відбувається в у приміщеннях університету в академічному середовищі
 4. додаткові безкоштовні заняття (клуби інтересів, спортивні, театральні та танцювальні гуртки, а також гуртки з кіномистецтва, журналістики та шахи)
 5. додаткові предмети – латинь, філософія, Civil Society, Creative Writing, етика, Public Speaking, генетика, анатомія, біохімія, наука про державу та право, Social Communication, International Media Systems, основи програмування, Computer Systems and Networks, Applied Mathematics, історія архітектури,  Desing, комп’ютерна графіка, рисунок,
 6. Зручний навчальний графік: 8.00-16.00.