/ Приватні елітні ліцеї Польщі

Приватні елітні ліцеї Польщі


НАЙДОРОЖЧІ  ШКОЛИ В ПОЛЬЩІ

Середня освіта в Польщі в останні роки б’є рекорди популярності. Крім вже звичних для нашого споживача бюджетних ліцеїв/технікумів, освітній ринок Польщі має чим здивувати вибагливих  Клієнтів, адже тут можна отримати освіту в приватних елітних міжнародних ліцеях та школах-пансіонах. Британська та американська програми навчання, IB матура , двомовні, англомовні, німецькомовні, іспаномовні школи – польська шкільна освіта насправді пропонує навчання за різноманітними запитами.

Цікавим є той факт, що багато таких шкіл мають давню історію та були засновані як школи при посольствах та консульствах. Після виходу Республіки Польща  з під впливу радянського союзу  – навчання в таких школах стало доступним й пересічним громадянам – усім, хто був готовий оплатити таку освіту. На сьогодні в Польщі діє достатньо багато міжнародних шкіл і їх кількість продовжує зростати.

Розвиток  дорогої елітної  шкільної освіти в Польщі  логічно зумовлений економічним розвитком країни та міграцією VIP-фахівців. Все більше і більше топових світових компаній локалізують свої штаб-квартири у Варшаві, Вроцлаві, Кракові та нших містах Польщі, сюди з’їжджаються топ-менеджери з цілого світу, прихопивши з собою свої  сім”ї, VIP- звички та потреби у всьому дорогому та якісному.

Давайте розбиратися – що таке елітна освіта у Польщі?

Приватні школи в Польщі зацікавлюють батьків та учнів індивідуальним підходом, більш різноманітною практичною програмою та високими стандартами навчання. Вартість навчання в таких закладах може становити від кількох десятків тисяч до понад ста тисяч злотих в рік, що в сумі становить до півмільйона за весь час навчання в закладі.

Виникає питання чи виправдовує себе фінансово освіта в таких школах? Яке співвідношення ціни/ якості навчання? Варто зазначити, що Британська, Американська чи інша елітна школа – це не просто меркетингова назва для привернення уваги, а достовірний сигнал того, що школа працює саме у британській, американській чи іншій освітній системі і тут викладають британські чи американські вчителі.

Якість освіти та атмосфера у школі в таких навчальних закладах на першому місті. Незважаючи на високі ціни на навчання, потрапити до справжнього елітного ліцею Польщі непросто.

Пропонуємо більше інформації про декілька з таких шкіл. Отже, найдорожчі школи Польщі!


American School of Warsaw

https://www.aswarsaw.org/

Міжнародна школа у передмісті Варшави, яку було засновано у серпні 1953 року з ініціативи посольства США у Польщі. Спочатку тут навчалося 12 дітей працівників дипломатичного корпусу, дітки були різних національностей та ромовляли різними мовами!

Американська школа у Варшаві сьогодні – це навчальний заклад, який дотримується американської навчальної програми та  готує учнів до міжнародного іспиту. В розпорядженні ASW кампус площею 10 гектарів, на території якого  навчальні зали, бібліотека, їдальня, басейн, відкритий майданчик, чотири футбольні поля, три спортивні зали, фітнес-центр, фотостудія, корпус для художніх вправ та театральна зала на 365 осіб.

В межах навчального закладу діють садочок, молодша школа та старша школа. Старшколасники, що навчаються за міжнародною програмою, крім основних мов (англійська, польська) мають змогу на вибір вивчати французьку, німецьку, іспанську, шведську китайську мову та мову мандарин.

Вартість:
початкова школа   – 8800 доларів + 52000 злотих / рік (разом 21 800 доларів на рік)

старша школа        – 10600 доларів + 57000 злотих / рік. (разом 24 850 доларів на рік)

Мова викладання: англійська, польська друга мова

Рік заснування: 1953 рік

Локація: ul. Warszawska 202, 05-520 Bielawa, Konstancin-Jeziorma


Akademeia High School

https://akademeia.edu.pl/


Старша школа, що пропонує британську програму iGCSE. Ліцей не нав’язує вибір предметів, учні обирають кілька предметів із близько 20 (починаючи з математики та біології, закінчуючи психологією та дизайном). В школі дотримуються принципу, що один із найефективніших методів навчання – це відносини «ментор-учень», у яких наставник бере на себе роль досвідченого порадника та консультанта. Тому у кожного учня є наставник, а регулярні зустрічі включені в розклад.

Вартість: 120 000 злотих /рік (26 700 євро/рік)

Мова викладання: англійська

Локація: ul. Św. Urszuli Ledóchowskiej 2, 02-972 Warszawa

Рік заснування: 2016


British School Warsaw

www.nordangliaeducation.com

Тут є і початкова школа, і ліцей в якому учні навчаються за програмою IB Diploma Program, котра визнана однією з найкращих міжнародних програм та практично гарантує успішну кар’єру у майбутньому. Середній бал випускників цієї школи становить понад 36 балів, що вирізняє школу як одну з найуспішніших шкіл Європи з кількома рівними їй.

Вартість : від 75 000 до 89 000 злотих/рік ( від 16500 до 19500 євро)

Мова викладання: англійська

Локація: ul. Limanowskiego 15, 02-943 Warszawa

Рік заснування: 1992


Kolegium Europejskie

http://www.ke.edu.pl/pl/

Початкова та старша школа з міжнародною програмою IB Diploma Program. Як зазначено на сайті закладу, він пропонує можливість вибору предметів, навчання в малих групах та відкриває шлях до іноземних університетів. Маленька кількість учнів у класі забезпечує індивідуальний підхід до кожного учня. Усі викладачі двомовні, багато з них також є викладачами університетів з вищим академічним рівнем (кандидати наук).

Вартість навчання:  приблизно 17 000 злотих злотих / рік (від 3700 євро)

Мова викладання: польска та англійська
Локація  Ślusarska 9, 30-710 Kraków
Рік заснування 2004


International School of Kraków

https://www.iskonline.org/

Школу було засновано при Американському посольстві у Кракові,   посольство й досі  виступає як власник школи. У міжнародній краківській школі переконані, що учням потрібно надати можливість бути творчими та критично мислити, заохочувати їх реалізовувати свої індивідуальні пристрасті та таланти у спільноті, яка підтримує та турбується про них. В школі навчаються діти більш ніж 30 різних національностей. Реалізується програма IB Diploma Programme.

В навчальному закладі також є початкова школа, де паралельно з американською освітньою програмою, реалізується також і польська програма з мови, математики та природознавства.

Вартість навчання:

Старша школа: від 40 000 злотих/рік (від 9000 євро)

Мова викладання: англійська, польська

Локація: Świętego Floriana 57, 32-020 Lusina, Польща

Рік заснування: 1993


Thames British School

https://thamesbritishschool.pl/

Британська школа проводить заняття англійською мовою та дотримується британської навчальної програми від Early Years Foundation Stage до програми IB (International Baccalaureate). Вчителі, котрі як мінімум,  закінчили аспірантуру та мають статус кваліфікованого вчителя (QTS), більшість з них має досвід викладання, отриманий у британській школі у Великобританії, або в міжнародних школах по всьому світу, які дотримуються британської програми.

Вартість навчання:  37000 – 57 000 злотих/ рік (від 8200 до 12600 євро/рік)

Мова викладання: англійська, польська

Локація: (5 корпусів у Варшаві)

Kampus Wlochy            ul. Gładka 31, Warszawa, 02-172

Kampus Wawelska        ul. Wawelska 66/74, Warszawa 02-034

Kampus Piaseczno         ul. Mazowiecka 43, Bobrowiec 05-502

Kampus Park Szczęśliwicki ul. Usypiskowa 5, Warszawa 02-386

Kampus Mokotow          ul. Józefa i Jana Rostafińskich 1, 02-593 Warszawa


Це далеко не весь перелік елітних шкіл Польщі. Сьогодні міжнародні школи функціонують практично у всіх великих містах країни. Також  ми спостерігаємо активне зацікавлення такою освітою  зі сторони українського споживача. Польські приватні школи мають безліч переваг, таких як: міжнародне середовище, мовні практики, широка пропозиція додаткових занять,  психологічний комфорт учня, міжнародна матура та впевеність у своїх силах.

 • Інформація
 • Бакалавр
 • Магістр
 • Безкоштовно
 • English
 • Інженер
 • Deutch
 • Спеціальності
 • Вступна кампанія
 • Дозвілля
 • Фото и видео