Studix – Стадікс / Studix life / Варшавський та Ягеллонський університети в ТОП-10 Європи

Варшавський та Ягеллонський університети в ТОП-10 Європи

Серед 100 навчальних закладів, які увійшли до рейтингу, виявилося 9 польських університетів.

Варшавський і Ягеллонський університети виявилися в десятці кращих ВНЗ згідно пілотної версії рейтингу QS University Rankings Emerging Europe and Central Asia 2014/150 (Європа, що розвивається і Центральна Азія). Рейтинг охопив кращі вищі навчальні заклади держав Центральної та Східної Європи, а також Центральної Азії.

Серед 100 навчальних закладів, які увійшли до рейтингу, виявилося 9 польських університетів. Завдяки цьому, Польща зайняла 4 місце за кількістю університетів, за кваліфікованих в рейтингу. Польщу випередили лише Росія, Чехія та Туреччина.

Перше місце в рейтингу зайняв московський Університет ім.М. В. Ломоносова – найбільш відомий російський ВНЗ, створений в 1755 році. Друге місце розділили празький Університет імені Карла і російський Новосибірський державний університет.

Варшавський університет зайняв четверте місце, Ягеллонський університет у Кракові – сьомий. Університет Масарика (Чехія) на дев’ятому місці.

Також серед 100 кращих ВНЗ Центральної та Східної Європи, а також Центральної Азії виявилися Варшавська і Вроцлавська політехніки, Гірничо-металургійна академія ім. С. Сташіца в Кракові, Вроцлавський, Гданський і Лодзький університети, а також Університет Миколи Коперника в Торуні.

* Навчання в Польщі від STUDIX.EU – найвигідніші умови, найактуальніші новини, найкращі пропозиції спеціально для Вас!