/ ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2020 – ПЕРСПЕКТИВИ ТА РИЗИКИ

ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2020 – ПЕРСПЕКТИВИ ТА РИЗИКИ


Ситуація, що склалася на сьогодні в світі та в Україні і Польщі, зокрема, занепокоює Батьків та Абітурієнтів, які мають намір вступати у закордонні ВНЗ. Менеджери нашого польського офісу провели за минулий тиждень багато переговорів з представниками навчальних закладів Польщі, Чехії та Словаччини.

Ділимося з Вами. Давайте спробуємо розібратися!

#Середня_освіта_в_Польщі

Вступна кампанія в технікуми та ліцеї Польщі відбувається у другій половині липня, а в деякі технікуми після 15 квітня вже відбувається електронна реєстрація. Якщо навіть карантинні заходи в Польщі та Україні продовжаться до кінця травня, ми повністю вкладаємося в усі терміни. Адже наші 9-класники завжди отримували свідоцтво після 10 червня.

Усі наші партнерські технікуми та ліцеї підтвердили домовленості 2020 та чекають на українських і білоруських учнів! Усі наші Клієнти отримають місця в технікумах! В деяких школах навіть вже триває активна реєстрація…


#Вища_освіта_в_Польщі

На даний час жодної офіційної інформації немає як зі сторони України (немає чіткого розуміння термінів ЗНО та отримання атестатів), так і зі сторони Польщі (тут активно тривають розмови про перенесення матуральних іспитів). Отже, маємо чекати закінчення карантину. Ми, зі свого боку,  поспілкувалися з представниками польських державних та приватних ВНЗ – усі розуміють ситуацію і готові підлаштовуватися під реалії rekrutacja2020.

#Державні_ВНЗ_Польщі – готові пересунути кінцеві терміни електронних реєстрацій та прийому документів українських та білоруських абітурієнтів, так щоб всі встигли взяти участь у вступній кампанії.. Державні ВНЗ Польщі, у зв’язку з ситуацією 2020 року, визнають, що їм буде комфортніше та безпечніше працювати через рекрутаційні агенції, такі як наша STUDIX.eu, оскільки це сприятиме швидкому оформленню та подачі правильних документів абітурієнтами з України та Білорусі. Вони налаштовані на поточну співпрацю під час вступної кампанії з перевіреними рекрутаційними агенціями – офіційними представниками в Україні. Декларують лояльність та розуміння.

#Приватні_ВНЗ_Польщі – тут приймальні комісії працюють переважно навіть у вересні. З метою економії часу нам пообіцяли йти на зустріч, випрацювати лояльний підхід і максимально допомагати іноземним абітурієнтам!

#Іспити та творчі_конкурси

Більшість ВНЗ цього року будуть спрощувати такі процедури – усі іспити будуть проводити дистанційно.

#Польські_ВНЗ чекають наших студентів!


#Віза – студентська та учнівська, Польща

Наразі всі консульства призупинили візову роботу do odwołania. Після закінчення карантину буде окреслено правила отримання віз в умовах, що склалися.


#Вища_освіта _в_Чехії

Мовні центри готові, як завжди, прийняти всіх слухачів з вересня . Коли консульства відновлять свою роботу – можна одразу подаватися на студентські візи.

#Вища_освіта_в_ Словаччині

Усі державні університети Словаччини відтерміновують дедлайни – реєстрацію продовжено!

Отже, шановні Абітурієнти, вчимо мову, готуємося до ЗНО, налаштовуємося на вступну кампанію і зберігаємо спокій.


ВАЖЛИВО! Після закінчення карантину ми персонально будемо інформувати всіх наших Клієнтів щодо особливостей вступної кампанії саме в обраний ним ВНЗ/ліцей/технікум.  Цього року інформації та процедур вступу буде багато, і вони будуть різними, заплутаними та мінливими. Це означає, що правила вступу, які визначили наприкінці травня, вже не діятимуть в червні. У нас, як у довіреного партнера великої кількості закордонних ВНЗ, є свої механізми та процедури.

В такий складний рік ми особливо заохочуємо та запрошуємо скористатися послугами досвідчених фахівців EuroEduGroupStudix.eu!

Тому, якщо Ви досі не уклали з нами угоду, не визначилися з університетом чи країною  – не зволікайте! Наші менеджери працюють у всіх великих містах України та Білорусі і готові до «цікавого» вступного сезону!

Будемо раді бачити Вас серед наших Клієнтів!

 • Інформація
 • Бакалавр
 • Магістр
 • Безкоштовно
 • English
 • Інженер
 • Deutch
 • Спеціальності
 • Вступна кампанія
 • Дозвілля
 • Фото и видео