/ Вища освіта в Польщі: як менеджер Стадікс працює з Клієнтом

Вища освіта в Польщі: як менеджер Стадікс працює з Клієнтом


Трансформація мрій у площину перспективної реалізації! Тактика та стратегія вступу, а також 7 питань  клієнтського бріфу від #Studixeu.

Зараз у нас триває сезон активних консультацій, укладання угод, підготовки підбірок ЗВО.

Ми ретельно працюємо з Клієнтами, уважно вникаючи в їх побажання, потреби та можливості. Власне, наше завдання, як фахівців, і полягає в тому, щоб збалансувати ці три фактори – потреби/бажання/можливості – у вибір перспективної спеціальності.  Саме тому консультативний сезон нашої роботи не менш важливий за активну вступну кампанію влітку, адже саме зараз ми укладаємо фундамент стратегії та тактики вступу кожного нашого Клієнта.

Яку інформацію має отримати Менеджер від Клієнта – 7 питань нашого клієнтського бріфу:

  • Побажання щодо спеціальності
  • Побажання щодо міста/ЗВО/факультету
  • Орієнтовний рівень оцінок в атестаті: профільні предмети + загальний середній бал
  • З яких предметів будете складати ЗНО
  • Рівень польської /англійської мови
  • Запланований бюджет оплати навчання
  • Який саме пакет полуг #Studixeu вас цікавить

Нам дуже важливо мати відповіді на ці питання для коректного формування освітньої оферти. Давайте спробуємо коротенько розшифрувати кожне питання та зрозуміти їх вагомість!

Побажання щодо спеціальності

Насправді, лише 20% абітурієнтів мають тверде переконання щодо вибору спеціальності. Ще 20-30 % обирають з кількох варіантів. Решта, як правило, поняття не мають, на ниві якої професії хочуть у майбутньому пожинати врожай своєї освіти J.

У ЗВО Польщі спеціальностей більше, ніж в Україні, також є величезна кількість цікавезних спеціалізацій. Наші менеджери обов’зково розкажуть багато цікавого, поділяться досвідом попередніх студентів. Також, є спеціалізовані програми профорієнтації, які допомагають молоді віднайти свої нахили до тої чи іншої професії.

Важливо завчасно звернутися до нас на консультацію, аби визначитися і почати правильну підготовку до вступу.

Побажання щодо міста/ЗВО/факультету

Іноді до нас приходить Клієнт, що чітко знає, в якому університеті Польщі  хоче навчатися. Деякі навіть вже обрали конкретний факультет. Нам залишається лише з’ясувати, чи відповідає даний Кандидат освітньо-кваліфікаційним вимогам обраного ним ЗВО. Або, наприклад, майбутній студент хоче навчатися лише у Кракові (бо там є родина, друзі), і ми звужуємо нашу підбірку лише до університетів Кракова. В останні роки посилилася міграція UA- PL, тому багато наших Клієнтів мають родичів/друзів у містах Польщі і саме це місто хочуть обрати для навчання.

Отже, завдання освітньої компанії розібратися, чи можна втілити конкретні побажання Клієнта. Якщо Клієнт не має конкретних побажань, або ж не відповідає освітньо-кваліфікаційним вимогам обраного ЗВО – працюємо з чистого листа!

Орієнтовний рівень оцінок в атестаті: профільні предмети + загальний середній бал

Це надзвичайно важлива інформація, яка, власне, є визначальною при окресленні можливості надання послуг та задоволення очікувань Клієнта. Отже, більшість приватних вузів, як правило, вимагають середній бал 7-8. Але є винятки, які вимагають високої пунктації, особливо з профільних предметів. Державні університети Польщі мають більш жорсткі правила прийому, конкурс та чіткі квоти для іноземців. Що це означає?  Це значить, що абітурієнт має відповідати чітким вимогам ЗВО і лише тоді є сенс ставати на шлях конкурсної рекрутації.

Отже, під час первинних консультацій відбувається обмін важливими для вступу відомостями: менеджер надає клієнту інформацію про вимоги університетів, а клієнт орієнтує фахівця у своїй успішності та щодо очікуваних балів атестату. Завдання фахівця Європейської освітньої групи Стадікс допомогти Клієнту розібратися з усіма тонкощами та підібрати саме такий університет, вступити у який буде нескладно.

З яких предметів плануєте складати ЗНО

На тенетах інтернету можна зустріти багато реклами на кштал вступ у ЗВО Польщі без ЗНО, іспитів та навіть без знання мови. На жаль, такі оголошення спантеличують та розслабляють абітурієнтів, а для багатьох, навіть, знецінюють рівень польської освіти. Але така реклама не є до кінця коректною.

Так, справді, є у Польщі університети, які приймають всіх і не вникають у рівень кандидата. Але їх не багато. Державні та приватні ЗВО Польщі з репутацією ще й як звертають увагу на результати цих іспитів.

Справа в тому, що ЗВО Польщі беруть до уваги ДПА, що є в розумінні приймальної комісії польського університету, ekzaminem końcowym. Також відомо, що саме оцінка з ДПА формується з іспиту ЗНО. Отже, висновок – іспити ЗНО потрібно складати.

ЗНО/ДПА в певних випадках також мають відповідати профілю вашого майбутнього напрямку.

  • Медицина – медичні ЗВО вимагають біологію, хімію, а інколи й математику.
  • Природничі напрямки – вимагають один природничий предмет та одну точну науку.
  • Філології – у Вас в ДПА/ЗНО мають бути рідна мова та іноземна мова.
  • Економіка – традиційно математика чи географія, іноземна мова.

Також, звертаємо Вашу увагу, що все таки є ЗВО, які вимагають навіть не ДПА в свідоцтві за 11 клас, а саме сертифікат ЗНО!

Завдання наших менеджерів, спираючись на вимоги університетів, скерувати Клієнта у потрібному напрямі.

Рівень польської /англійської мови

Це ще один важливий фактор, без окреслення якого неможливо побудувати стратегію вступу.

Англомовне навчання – вимагається рівень В2 підтверджений міжнародним сертифікатом. В окремих випадках є можливість пройти внутрішній тест/іспит при університеті, але таких варіантів мало.

Польськомовне навчання – вимагається рівень В1-В2. Все залежить від ЗВО та обраної спеціальності.

Рівень мови можна підтвердити мовним сертифікатом. В певних випадках це сертифікат приватних курсів (але рідко), внутрішня співбесіда ЗВО, Державний мовний сертифікат – Certyfikat wiedzy języka polskiego jako obcego. Щодо сертифікату від Studix.eu – його приймають багато університетів Польщі, як державних, так  і приватних, серед яких і Краківська Академія Фрича Моджевського.

Запланований бюджет оплати навчання

Ми обов’язково проговорюємо з Клієнтом фінансову сторону вступної кампанії, нам потрібно знати, на яку вартість навчання розраховують батьки та який можливий бюджет утримання студента за кордоном. Вартість навчання в Польщі починається від 1000 євро/рік, а щомісячна витратна частина на побут залежить від міста. До прикладу, Варшава – найдорожчий варіант, вартість університетів тут стартує від 2000 євро на рік, а бюджет утримання студента – від 400 євро/місяць. Краків, Познань, Вроцлав – від 300 євро/місяць, а от менші міста, такі як Люблін чи Ряшів, обійдуться в мінімум 230 євро/місяць.

Який саме пакет послуг Studix.eu вас цікавить

Ми маємо дуже широкий спектр послуг: від вступу «під ключ» з кураторською підтримкою у місті навчання до пакету «економ». Також, ми пропонуємо часткові послуги для самостійних вступників. Нам однозначно є що запропонувати Клієнту!

Отже, отримавши відповіді на всі ці запитання, менеджер готує індивідуальну підбірку, прописує процедуру вступної кампанії, розтлумачує Клієнту всі істотні моменти рекрутації, формує загальну стратегію роботи! Так мрія абітурієнта трансформується в чіткий план дій, за реалізацію яких відповідає менеджер Studixeu.

Наша команда – це команда справжніх профі,  досвідчених та клієнтоорієнтованих фахівців, кожен з яких захоплений своєю роботою.

  • Інформація
  • Бакалавр
  • Магістр
  • Безкоштовно
  • English
  • Інженер
  • Deutch
  • Спеціальності
  • Вступна кампанія
  • Дозвілля
  • Фото и видео