/ Як обрати освітню компанію для вступу в польський університет чи технікум?

Як обрати освітню компанію для вступу в польський університет чи технікум?


Як ми вже писали, вступна кампанія у закордонні ВНЗ вже розпочалася. Приймальні комісії з огляду на карантинні заходи декларують лояльність в термінах та відтермінування вступних іспитів для іноземних абітурієнтів.

Ви вже обрали куди плануєте вступати, тепер залишається визначитися ЯК САМЕ ВСТУПАТИ!

Самостійний вступ. Багато агенцій стверджують, що самостійно вступити не можливо! Це неправда. Самостійний вступ до університетів Польщі абсолютно реальна річ, ти сам приймаєш на себе всі клопоти, витрати та відповідальність за можливі помилки. А от вибір вступу через рекрутаційну агенцію, це вибір сервісу та легкий шлях, коли відповідальність за твій вступ бере на себе компанія. Отже, зважуєш всі за і проти, пам’ятаєш про складності саме цього пандемічного року і приймаєш рішення. Якщо ти все таки вступаєш сам, – включайся у процес вже!

Вступ з допомогою агенції. Ти проаналізував ситуацію і вирішив не експериментувати і не ризикувати. Тепер слід обрати компанію, якій можна буде довірити своє, без перебільшення, майбутнє. Інтернет рясніє рекламою, але як вибрати фірму-помічника? На цьому ринку працює чимало добросовісних агенцій, менеджери яких є досвідченими професіоналами. Але також тут діють, м’яко кажучи, «випадкові» люди, професіоналізм яких заміняє, так званий, агресивний маркетинг під гаслами «ми унікальні», «ми єдині» і т.п.

 

Як обрати агенцію для вступу? Поради від Studix.eu:

  1. Установчі документи.  Перевіряйте документи агенції! Що це за компанія? Чи має вона право на здійснення допоміжної діяльності у сфері освіти? Авторитетна агенція має надати всі установчі документи, референції ВНЗ та укласти договір саме з батьками неповнолітнього Кандидата.
  2. Реальний досвід. Багато фірм  декларують на своїх сайтах слоган про 15 років досвіду, а дата реєстрації фірми минулорічна, сторінка на ФБ створена півроку тому і т.п. Реальність років досвіду легко перевірити! Перевіряйте!
  3. Відгуки в інтернеті. Відкриємо секрет, що тематичні портали розміщують лише позитивні відгуки, негативну інформацію можна прибрати двома кліками.  Реальні відгуки можна почитати на FB і Google.  FB має можливість повного закриття функції відгуки, але не вибіркового їх редагування. Тому, якщо на сторінці  Facebook компанія закрила відгуки – це сигнал задуматися! Негативні відгуки потрібно теж аналізувати, адже у багатьох клієнтів є неадекватні очікування. Однозначно ми рекомендуємо обирати агенцію, в якої переважають позитивні відгуки.
  4. Освітня пропозиція. Поважні рекрутаційні агенції мають велику освітню пропозицію і можуть запропонувати вступ у будь-який обраний клієнтом ВНЗ. Менеджер компанії має надати вибір саме Клієнту! Підказати, пояснити, але не «втюхувати» конкретний, вигідний для агенції, університет. Якщо тебе відверто схиляють до вступу в 1-2 універи, не дають тобі вибору, йди в іншу компанію.
  5. Технікуми та ліцеї. Середня освіта в Польщі після 9 класу – дуже делікатна тема, адже мова йде про ще зовсім юних тінейджерів. Важливо, щоб менеджер, який консультує тебе і твоїх батьків – сам побував у тих школах, які пропонує. Цю інформацію фахівець має пропустити «через себе», аби створити для своїх юних Клієнтів надійний продукт. Будьте обережні, якщо менеджер знає про те, що вам продає, лише з опису на сайті, і не може відповідати на Ваші конкретні питання.
  6. Рівень консультації. Знайди час і обійди з батьками мінімум 3-4 фірми. Ще у 2-3 компанії, філіалів яких немає в твоєму місті, зателефонуй! Порівняй пропозиції, ціни, умови угоди та оплати, а також рівень менеджера, який надав консультацію.  Мисли критично та реально. Про реалізм див. наступний пункт.
  7. Реальність обіцянок. 100% гарантії – переважно це хоче почути Клієнт. Але серед ВНЗ Польщі є університети, які проводять конкурсний відбір і мають чіткі критерії для Кандидата. Твій менеджер має не наобіцяти тобі «золотих гір», а проаналізувати твої можливості щодо конкурсу, попередити про реальні ризики. Так працює фахівець. Звичайно, є університети, які чітко окреслюють свої кваліфікаційні вимоги, якщо ти відповідаєш на них, можна сміливо давати 100% гарантії на вступ.
  8. Гуртожиток та кураторство. Професіонали мають надати реальну інфраструктурну картину твого навчання та проживання. Є ВНЗ з хорошими гуртожитками, є з гуртожитками не дуже, а є такі, які взагалі їх не мають.  Отже, якщо тобі обіцяють проживання у 2-місній студентській резиденції за 300 злотих, – насторожуйся! Куратори у містах теж мають обмежений функціонал, не вір у підтримку 24/7 «по любым вопросам». Уважно читай угоду!
  9. Ціна питання. Якість коштує грошей. Це константа. Середньо ринкова ціна послуг агенції завжди виправдана. Відверто занижені чи завищені ціни є приводом замислитися. Уважно читайте угоду з переліком послуг та додаткових витрат!!!

 

Сподіваємося, що наші лайфхаки стануть тобі у пригоді!

Будемо раді, якщо Ти обереш саме нашу компанію  Studix.eu та партнерів!

Незалежно від твого вибору – вступати самостійно, через агенцію, чи зі Studix.eu – щиро бажаємо успішної та легкої рекрутації!

  • Інформація
  • Бакалавр
  • Магістр
  • Безкоштовно
  • English
  • Інженер
  • Deutch
  • Спеціальності
  • Вступна кампанія
  • Дозвілля
  • Фото и видео