Studix – Стадікс / Studix life / «ЦІНОПАД» від польських університетів

«ЦІНОПАД» від польських університетів

ЗНИЖКИ НА НАВЧАННЯ В УНІВЕРСИТЕТАХ ПОЛЬЩІ ВІД STUD! X.EU 2015/2016!

Відмінні новини з Познаня! популярний польський університет знижує вартість навчання для українців в 2015/2016 навчально року. Тепер навчання у Вищій Школі готельного і ресторанного бізес в Познані коштує 1800 євро / рік замість 2500 (дана ціна зберігається на весь період навчання: 3 роки бакалаврат чи 2 роки магістратура). Власники Карти Поляка зможуть отримати тут освіту за все за 1260 євро / рік.

Нагадуємо, що головною фішкою Вищій Школі готельного і ресторанного бізес в Познані є оплачувані міжнародні практики, на тяжінні 3 місяців, протягом яких студенти заробляють на оплату своєї освіти і не тільки!
Ще одна чудова новина для тих, хто вирішив вчитися в Варшаві! Наші партнери Вища школа гуманітарних наук ім. Б. Пруса в Варшаві в новому навчальному році 2015 \ 2016 відкриває меганужное і затребуваний напрямок навчання та дає прекрасну знижку на навчання в Польщі!

Факультет: Менеджмент (Управління),
Спеціальність: Управління в малому і середньому бізнесі.
Спеціальна ціна для наших студентів за 1 рік навчання – 500 євро / рік!
Ректорат університету Люблінська політехніка підтримує наших студентів: ЗНИЖКА 50% на всі спеціальності *! Навчання на будь-якої спеціальності в Люблінської політехнікевсего за 1000 євро / рік (виняток: напавленіе «Інформатика», вартість 1200 євро / рік). Зазначена ціна зберігається на весь період навчання: 3 роки бакалаврат чи 2 роки магістратура.

Нагадуємо: Люблінський політехнічний університет – популярний і рейтинговий технічний ВНЗ Польщі пропонує цікаві та перспективні спеціальності, имее прекрасно обладнані сучасні лабораторії і компакти і затишний Академмістечко.

Один з кращих державних університетів Польщі Краківський економічний університет дуже радує нас в 2015/2016 навчальному році та пропонує величезну знижку на навчання в Кракові!

НАВЧАННЯ НА ПОЛЬСЬКОМУ МОВОЮ 1600 EURО / рік
НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ 2300 EURО / рік
Ви вирішили отримати вищу освіту в Польщі та обрали для себе такий перспективний і цікавий напрямок, як архітектура, інформаційні технології, інженерію, біотехнології, медицину, енергетику, будівництво, проектування, але … Ви не впевнені в доскональному знанні польської мови, а часу до надходження небагато … що ж робити? Кращий вихід – річний підготовчий курс, так звана «зерувка» (дізнатися більше, що це тут). У ЕОМ році один з найсильніших технічних університетів Польщі, Краківська Політехніка, пропонує знижку на навчання 20% на технічну зерувку. Вартість навчання – всього 2400 євро / рік! Ви зможете вивчити не тільки польську мову і полюбити Польщу і Краків всією душею, а й добре підготуватися до вступу, адже в програму технічної зерувкі при університеті Краківська Політехніка входить також вивчення необхідних профільних предметів.

* Навчання в Польщі від STUDIX.EU, освіта в Польщі від STUDIX.EU – найвигідніші умови надходження, найактуальніші новини, найкращі пропозиції спеціально для Вас!